Цитросепт или Биоцитрин

  • 5 524
  • 11
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Здравейте...От година-две се бора с вагинално бяло течение,което ми един гинеколог оптрдели като  хормонален резултат от проблем,друг каза,че е симптом за кандида и така няколко мнения...Пих какви ли не  лекарства,слагах глобули,мазах се с кремчета...Та въпросът ми Цитросепт или Биоцитрин е по-добър в борбата с гъбите?Знам,че има отделна тема за Вагиналните габички,но сега ме интересува кое  от точно две "лекарстава" е по-ефективно.

# 1
  • Мнения: 1 883
По състав са еднакви - производството е различно  bouquet

# 2
  • Провинция
  • Мнения: 509
По състав са еднакви - производството е различно  bouquet

 Да,разгледах сайтовете и на двата продукта и разбрах,че състава им е еднакъв.А някой лекувал ли се е с някое от горопосочените медикаменти и какъв беше резултата?

# 3
  • София
  • Мнения: 708
аз ползвах цитросепт, но без резултат!

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Ползвала съм и двете. Еми има разлика. Цитросепта е по-добър.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ползвам цитросепт и съм доволна

# 6
  • Мнения: 16
и двата продута не стават за лечение, може би само за превенция.

# 7
  • Мнения: 2 005
Ползвам Цитросепт , който има невероятен ефект Peace

# 8
  • Провинция
  • Мнения: 509
Към жените доволни от Цитросепт-а:А по каква схема го прилагате(външно,вътрешно,в комбинация с Ентеросан,както пишеше на места в  темата за гъбичките или...?)?

# 9
  • Мнения: 678
Аз също съм за ЦИТРОСЕПТ.  newsm74 Доколкото знам той е оригиналният продукт.В упътването е обяснено как се прилага за различните проблеми.Пила съм го за много неща и смятам,че е ефективен-най-вече за подсилване на организма.

# 10
  • Провинция
  • Мнения: 509
Здравейте...От година-две се бора с вагинално бяло течение,което ми един гинеколог оптрдели като  хормонален резултат от проблем,друг каза,че е симптом за кандида и така няколко мнения...Пих какви ли не  лекарства,слагах глобули,мазах се с кремчета...Та въпросът ми Цитросепт или Биоцитрин е по-добър в борбата с гъбите?Знам,че има отделна тема за Вагиналните габички,но сега ме интересува кое  от точно две "лекарстава" е по-ефективно.

Да добавя само и Алое Вера,таъ като една позната много го хвали за различните му лечебни действия...Та някой да е пробвал и Алое вера за лечение на вагинална кандида?!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Темата е за цитросепт а не за алое! Има много теми за алое можеш да прочетеш.

Общи условия

Активация на акаунт