Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

... две мъжки сърца ...

Кога ще остави Дядо Коледа подаръците под елхата?
На Бъдни вечер или на Коледа?
Цитирай

Пловдив

Дядо Коледа идва в полунощ на Бъдни вечер (на 24ти дек.), децата ги намират под елхата на Коледа - 25 сутринта Smile
Цитирай

... две мъжки сърца ...

И аз по прицип така знам. Peace
Но познавам хора,които си дават подаръците като седнат на масата на Бъдни вечер.
Цитирай

София

На бъдни вечер или на следващия ден. Зависи от децата. Предпочитаме още вечерта.
Цитирай

Варна

Ние ще бъдем на гости на Бъдни вечер, предполагам че тогава ще разменим първите подаръци. Иначе вкъщи смятам на другата сутрин да оставя под елхата подаръка за Мони.
« Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 17:51 от Alexandra »
Цитирай

sofia

Дядо Коледа идва в полунощ на Бъдни вечер (на 24ти дек.), децата ги намират под елхата на Коледа - 25 сутринта Smile

Така ще направя аз.
Цитирай

Варна

И при нас идва след като заспим и си намираме подаръците на 25-ти под елхата.
Цитирай

Ние ще се съберем цялото семейство на Бъдни вечер и тогава ще си разменим подаръците.А нашият подарък ще го дадем на 25-ти сутринта:)
Цитирай

Germany

При нас на Бъдни вечер. В късния следобяд даже, като се стъмни, zа да има време да си поиграе с играчките, да им се порадва и да премине еуфорията докато дойде време zа сън, че иначе няма zаспиване ooooh!
Понеже идва жив Дядо Коледа, от плът и кръв  Wink (обличаме свекъра) е малко сложно да го чакаме до полуноЩ, zатова процедурата е по_раничко Wink
Цитирай

София

Това е верният отговор  Hug
Цитирай

София

Ние се събираме с част от родата /майки, бащи .../ на 24.12. и като се започне една вечеря та до след полунощ. Обикновено в полунощ звъни дядо Коледа и оставя чувала с подаръци пред вратата. Понякога и той влиза, за да ги раздаде лично на децата. Моята дъщеря е на 2г.7м.-миналата година без проблем изчака да стане полунощ, предполагам, че и тази година ще е така. На 25.12. я чакат и вкъщи подаръци под елхата и при другата рода, а и се срещаме с приятелчета да си разменим подаръци.  #Crazy #Crazy #Crazy
Цитирай

Благоевград

АМИ АЗ МИСЛЯ , ЧЕ НА КОЛЕДА Е ПО ПРАВИЛНО ОБАЧЕ , АЗ ВИНАГИ НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ И ГИ ДАВАМ НА БЪДНИ ВЕЧЕР
Цитирай

Варна

Ние се събираме на 24.12 и късно вечерта / даже не изчакваме 24.00 ч./ и Дядо Коледа пристига  Laughing
Цитирай

Ямбол

Кога ще остави Дядо Коледа подаръците под елхата?
На Бъдни вечер или на Коледа?

Когато има време и когато ни е удобно на нас.
Понякога ги е оставял в новогодишната нощ, понякога на Коледа , понякога на 24-ти.
Тази година ще дойде у свекървата да ги остави на Бъдни вечер, че на Нова година няма да сме заедно с децата.
Цитирай

София

На Бъдни вечер.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора