Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

варна

Здравеите мами,моля ви за сьвет.От известно време имам бизнес с три колежки.Много се разбираме с изключение на едната от тях,която е много конфликтна и си позжолява да повишава тон дори и пред клиентите.Ситуацията е много деликатна и не знаем как да постьпим.Искаме да и кайем че не желаем да работим с нея ,но ни е притеснено как ще се почувства тя.Вече случаите не са един и два на такова поведение.Даите съвет как да постъпим,моля ви.....
Цитирай

Sofia

В бизнеса няма място за емоции.
Цитирай

Габрово

Ако участва финансово в бизнеса ви,  малко ще е трудно да я елиминирате. Може би трябва да говорите с нея, че е по-добре за работата ви да е любезна и отзивчива с клиентите. Иначе губите самите вие.
Цитирай

София

"Право, куме, та в очите!" - казвате й какво мислите едно към едно, без заобикалки.
В началото ще реагира остро, но после ще омекне и ще разбере, че й казвате всичко в интерес на работата.
А ако не й хареса - отваряте широко вратата, защото в бизнеса емоции няма, има само професионализъм.

Успех!  bouquet
Цитирай

Намерете й потентен любовник.
Цитирай

по пътя на светлината

В бизнеса няма място за емоции.
Това е което всички занимаващи се със сериозен бизнес го прилагат не само теоретично ,но и на практика.
Цитирай

Освен това ще трябва да изиграе Укротяване на опърничавата. Потентни много.
Цитирай

варна

Ако участва финансово в бизнеса ви,  малко ще е трудно да я елиминирате. Може би трябва да говорите с нея, че е по-добре за работата ви да е любезна и отзивчива с клиентите. Иначе губите самите вие.
ами тя и за финансите все проблеми прави.За всичко е против за нищо да не се дават пари.....дори и за реклама.Може би наи-добре да и върнем капитала и да си ходи.
Цитирай

София

Точно така Laughing Да си ходи. Има един лаф - иска с трици маймуни да лови. Да, ама не става. За да получиш трябва и да дадеш Naughty
Цитирай

...на безопасно

Разписвайте й пътния лист, че с такова характерче ще ви прогони клиентите.
Цитирай

варна

благодаря ви че ме посъветвахте.и аз така си мислех да постъпя но не съм свикнала да се карам с хората по принцип и такива разговори не са ми приятни,но наистина в бизнеса няма място за емоции
Цитирай

...на безопасно

благодаря ви че ме посъветвахте.и аз така си мислех да постъпя но не съм свикнала да се карам с хората по принцип и такива разговори не са ми приятни,но наистина в бизнеса няма място за емоции
Е, да, ама....ти страдаш от цялата история. Бъди егоист! По-добре ужасен край, отколкото ужас без край....
Цитирай

БУРГАС

Колорадо в бизнеса компромиси няма. Имала съм бизнес с много хора. Говоря за съвместен бизнес. Но ще ти кажа само едно . Ако искаш да си добре и незамисима, правиго сама. Желая ти успех.  bouquet
Цитирай

35
Щом тя не се съобразява с вас, трябва ли да се притесняваш как ще се чувства тя. Още повече става въпрос за бизнес, не за махленски истории.
Да се маха и това е.
Цитирай

варна

Колорадо в бизнеса компромиси няма. Имала съм бизнес с много хора. Говоря за съвместен бизнес. Но ще ти кажа само едно . Ако искаш да си добре и незамисима, правиго сама. Желая ти успех.  bouquet
да знам че е наи-добре но в момента това е варианта.ще я махаме да не се тормозим с нея,а самостоятелно-за в бъдеще ще стане......че си е инвестиция
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора