Бебешка близнашка тема III

  • 21 814
  • 345
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 138
Честито Рождество Христово!!!   Нека светлината на Коледната нощ огрява пътят Ви към здраве, щастие, любов!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 711
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ МАМИ, ТАТКОВЦИ, И МАЛКИТЕ ИМ СЛЪНЧИЦА!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА НИ РАДВАТ!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ - МАЛКИ И ГОЛЕМИ!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 165
Честита Коледа!
Бъдете здрави и силни, за да гледате с радост дечицата си! Бъдете усмихнати, за да ги дарявате с нежност и топлина! Бъдете обичани, за да раздавате вяра, надежда и любов!

Честит имен ден на всички празнуващи днес!  Grinning

Нели, благодаря ти!   bouquet

# 18
  • Мнения: 4
Поздрави на всички мами . Честити празници и щастливи дни с малките "зверчета "бъдете щастливи и обичани . От един бъдеш татко на две зверчета към 14.01

# 19
  • Мнения: 7 803
Serg71, то не останало. поздрави на бъдещата мама и леко раждане  Hug

# 20
  • Мнения: 1 174
весела коледа!
Поздрави и целувки на децата от моите джудженца! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 983
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, БЕЗКРАЙНИ ЩАСТЛИВИ ДНИ И ЛЮБОВ НА ВСИЧКИ!!!

# 22
  • Мнения: 541
Честита Коледа и от мен /със малко закъснение/ santa2 Много здраве и късмет на всички желая.


Малееее страхотни джудженца си имате.

# 23
  • Мнения: 983
Да попитам нещо. До миналия ден бяхме на преварена вода. Сега започнахме да купуваме от изворната за кърмачета. Но тя е студена и всеки път, за да приготвя АМ или попара я затоплям в микровълновата, а не ми се иска да я използвам толкова често. Вие какво правите?

# 24
  • Мнения: 302
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ НАС!!!
МНОГО РАДОСТ И ЛЮБОВ НА ВСИЧКИ! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ!

Веси, аз също не исках да използвам непрекъснато микровълновата за притопляне на вода, пюрета и т.н. и топлех като потапях за няколко минутки бурканчето или шишето в по-голям съд с гореща вода.

# 25
  • Мнения: 1 174
Веси,аз топля вода в микровълновата още от новородени,не мисля,че има някакъв проблем Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 840
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ НАС!
МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ! ЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ ДЕЧИЦА!


Веси, аз топлих вода на Сани, като по-голяма в термокана.

# 27
  • Мнения: 2 950
Честита Коледа!

Нели, много си мила и не забравяш нищо!  newsm51

Естрела, кажи какво става с бебетата, моля те! В кърмаческата тема споменаваш нещо, но не си пояснила.  Weary

# 28
  • Мнения: 1 069
Поздрави на всички мами . Честити празници и щастливи дни с малките "зверчета "бъдете щастливи и обичани . От един бъдеш татко на две зверчета към 14.01

Още един татко в нашата тема! Леко раждане и прекрасни дечица - чакаме те да се похвалиш и да покажеш снимки. Регистрирай се преди това  Peace

Веси, ако имаш термокана и термос - затопли си веднъж на ден водата, налей в термоса и ползвай цял ден - аз така правя  Hug Винаги имам топла вода! А и твоите са над годинката - можеш да ползваш микровълновата! В крайна сметка те ще го правят цял живот  smile3521 пък и какво ли още ще измислят след време

# 29
  • Мнения: 7 803
Поздрави на всички мами . Честити празници и щастливи дни с малките "зверчета "бъдете щастливи и обичани . От един бъдеш татко на две зверчета към 14.01

Още един татко в нашата тема! Леко раждане и прекрасни дечица - чакаме те да се похвалиш и да покажеш снимки. Регистрирай се преди това  Peace

ми той си е регистриран  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт