Бебета ЮНИ - 8

  • 9 622
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 616

Момичета как са  bombs при вас? Аз вече съм с 2 размера нагоре smile3503!

Еее, браво! Който е качил размера, не е лошо  Joy Или поне за мен не би било лошо... Сега са ми понамалели като че ли малко, в сравнение с първите седмици; имам от преди едни сутиени, които си ги бях взела малко по-големи (С), та сега са ми тамън! Не обичам подплънки, и са ми само с банелки, и памучни; много са ми удобни, мисля да продължавам с такива и за напред.
 breastfeedingМай като започна да кърмя ще имам по-големи, макар и това да не е задължително  newsm78 Живот и здраве смятам да си кърмя докато мога, минимум 6-8 месеца, може би повече... Има време за това!
  bouquet

# 61
  • варна
  • Мнения: 1 395
 На мен утре ще ми е последният работен ден за тази година.После стягаме багажа за снега.
 За размера не ми се говори, вече излизам от номерациите.Купих си вече четири нови сутиена ,защото не се търпяха досегашните.Половината кила,които съм качила са се струпали там. bombs

# 62
  • Мнения: 10
Мамчета кофти е само че сега е лято и няма как да си поперим малко новите временни  hahahaпридобивки     bombs!!!
Между другото да ви споделя че ми се наложи да купувам и мово палто, защото тези от миналата година са доста вталени и ги обличам, но стигат само до полвината на коремчето ми     261uu


Лека нощ и от мен!
Май доста късничко стана!!!!!

# 63
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен!
Аз ще ходя на лекар чак другата година! На 04.01 съм на лекар и се моля всичко да е наред  Praynig! Иначе за мен сини гащи  Mr. Green! Мисля, че усещам бебо, ама не постоянно. Понякога като че ли някой ме гъделичка от вътре на корема и се надявам да е бебо  Praynig!

Иначе и аз съм на работа и днес (то вече стана 28.12  Crazy).

# 64
  • Мнения: 210
 Добро утро!
 Joy Абе моите придобивки се забелязват и под якето, и този сезон...  Септември като не подозирах какво се е случило се оръсих здраво за ново палтенце а от месец вече ми е малко и въобще не мога да го закопчея... то бюст, то коремче...  Sad Добре че имам стари грейки по-широки, та все още се побирам в тях... и се надявам това да продължи до пролетта, че не ми се купува палтенце "три хикса" Embarassed
Сутиени - вече минах на тези за лелки, защото засуканите не ми поддържат гърдите , освен ако не ги сплескам, а аз не обичам така...

И моето кръвно е адски ниско при нормално 120/80 сега съм 105/60  Sick Като парцал съм... и отново ми прилошава... имам и сърцебиене ако се преуморя...
Гащите отдавна са за каци  Cry , сега за Нова Година съм на карнавал... не намерих нищо в което да влезя и да ми е удобно...
В крайна сметка ще съм заек - имам уши и опашка от един секс шоп, ако имаше и бели поли за бременни някъде щеше да е страхотно... но тъй като не открих ще съм заек с черно дупе и бяла опашка  Sad 
Оплаквам се за последно - кървят ми венците Cry, когато не ми е запушен ми тече кръв от носа Crazy и ме мързи да гледам дори ...
 ама док. каза ,че било ОК...

Нещо не ми олеква... но пък като нищо може да съм ви досадила  Mr. Green

Приятен ден от мен ...  bouquet

# 65
  • Мнения: 36
И аз да се отчета  по средата на празниците
Сутиена вече мина един размер нагоре и при чашките и при обиколката, ама и той много не ми понася. Аз там по принцип съм скромничка, но сега съм наляла доста за моите възможности. Иначе до онзи ден кантара отчете точно 4 кг нагоре... но това беше в деня на бъдни вечер... а от тогава може много неща да са се променили Simple Smile)) Донесоха ми дрешки от Лондон, избрах си по интернет и съм още в  техния 10ти размер, а аз не съм слаба по принцип. почнах от 57.5 при ръст 163 см.  Иска ми се да намеря от някъде дрехи за седене вкъщи, нещо мекико, анцуг някакъв, а не знам от къде. Иначе дрехи - роклички, 2 чифта дънки и туники имам достатъчно, но с това седене вкъщи за какво ли са ми...

Иначе аз по цял ден лежа вкъщи и се моля и този ден да мине безпроблемно, но планове още не смея да правя, рано е. Да прехвърлим март, дай Боже, и тогава ще му мисля за дрешки и обзавеждане на детска.

Много ми кървят венците, но зъболекарката ми каза, че за съжаление е нормално и може да ми помогне само с почистване на зъбен камък. Мия зъбите по няколко пъти с Лакалут, плакна Елудрил - облекчава... Аз се притеснява,м да не са се активирали някакви други, по сериозни възпалителни процеси и сигурно ще се наложи да изляза веднъж и да отида да ме прегледа. То и едни кариеси имам за оправяне и сигурно точно сега е моментът.

Оначе вечер още ми се гади понякога, особено като се изправя от леглото. Напъните са на лице - монго странно защо така предимно вечер ми е лошо.. Кръв от носа ми тече само 1-2 пъти.

Замислих се и аз дали да не поискам цитонамазка, щото не ми е правена от 1 година, а съм оперирана от рак на маточната шийка - заради това лежа сега..  Също така, следващата седмица ще тестваме АФП. Дано всичко е наред. И дано вече видим със сигурност пола на бебе, че някак си да придобие личност това човече, за сега ми е още доста абстрактно, макар че имам чувството, че следобед, като си лежа го усещам, лекичко, ама то как да съм сигурна газове ли са, какво са... Но все пак подобни усещания сутрин никога не съм имала, от няколко дни само следобед и вечер.. Ако е човечето, май ще е активно вечер диване.

Ох, само всичко да е наред се моля!

Успех, момичета!

# 66
  • Мнения: 210
purshing , аз си купих анцуг за вкъщи, отидох в "найк" , "рийбок"и си купих един с ластик от супер дебело и меко трико и един по-тънък и да си призная и сега си мечтая да се прибера, да скокна в някой и да се гушна на дивана Grinning 
До скоро не обличах такива неща, щото съм се занимавала със спорт и за мен анцузите са облекло за спортуване, но сега разбирам защо хората ги носят и по ресторантите - сигурно са бременни  Joy и така им  е по комфортно  hahaha

И трябва да кажа, че от както си купих панталони и поли за бременни съм нов човек... просто не съм имала база за сравнение и сега се чудя как съм търпяла тези колани на корема си и материи, които не са еластични  ooooh! Така ми е удобно с тези ластици, че мога да си вися в гащите часове без да ме хванат нервите ( което се случваше преди)...


# 67
  • Мнения: 36
margaret, а тези анцузи, които си си купила, как са ти на корема, не стискат ли? или там продават специлни? да пратя мъжа ми - той вече се научи да пазарува от Мадъркеър... Simple Smile

# 68
  • Мнения: 13
Да си кажа и аз мнението за сутиените. Аз съм си спортна личност и отдавна най-много обичам да нося мини потничета. Не сутиени. Ужасно са удобни (е разбира се зависи от модела де...). Така че от както съм бременна реших категорично да не се мъча със сутиени а си нося мини потничетата. Поддържат идеално, не стягат, много са удобни. Така не мисля за разни размери и дали този ще ми стиска сега или след месец...

# 69
  • Мнения: 100
Здравейте и от мен.
Днес е последния работен ден нямам търпение да свърши и да се прибера при моя малък разбойник.
с тези потничета не увисват ли циците все пак нали гърдите нарастнаха значително, защото и аз искам да си купя такива. Вече не се побирам в моите сутиени.

# 70
  • Мнения: 389
Здравейте, тумбачета    Hug

Кога ли ще усетя бебенцето, искам вечееее  Grinning

Аз съм малко грипозна. Вчера имах 37,10 и се уплашихме, ходихме в Бърза помощ. Днес съм добре, изключвайки запушения нос.


РОНИ_23, пощата ти е пълна.

# 71
  • Мнения: 256
Момичета, като ви чета, имам чувството, че с мен нещо не е както трябва Simple Smile Нито на гърди нито на корем си раста, затова пък Джей Ло вече не може да се мери с мен по дупе,  smile3534 бия я по всички параграфи, даже и стрии ми се появиха. А като килограми, отгоре съм с 1, но то сега от сърми и баклави, какво друго може да се очаква.

Вивиан, не се притеснявай за температурата твърде много, на мен ми е така, откакто забременях. Принципно доки ми каза, че за бременни е нормално да е до 37.5/37.6.

Честит последен работен ден на всички, все още трудещи се майчета! smile3558

# 72
  • Мнения: 13
с тези потничета не увисват ли циците все пак нали гърдите нарастнаха значително, защото и аз искам да си купя такива. Вече не се побирам в моите сутиени.

Нали затова казвам - зависи от модела - по-скоро от материята. Аз например имам 3 броя които са от страшна материя. Доста плътна, памучна с нещо еластично предполагам. Нося ги от 2 и нещо години и не са мръднали. И държат абсолютно същото "морско равнище" като сутиените - демек - не висват bombs Но съвета ми е все пак ако решиш да купуваш да си избереш някоя плътна материя която наистина ще държи стабилно ситуацията. Да не ме чумосваш после...  Wink

# 73
  • Мнения: 210
margaret, а тези анцузи, които си си купила, как са ти на корема, не стискат ли? или там продават специални? да пратя мъжа ми - той вече се научи да пазарува от Мадъркеър... Simple Smile
На мен са ми перфектни, а доста съм се издула  Embarassed Имаше с връзки, а под ластик имам предвид едно парче трико зашито вместо колан - то няма как да стиска... Като на панталоните за бременни, те вече не правят анцузи с вътрешен ластик, че не са секси...  аз пък не видя нищо секси в анцуг ама карай... поне изкярих и аз ,че ми вършат работа и на мен...

А колкото до потничетата, абе аз съм на ръба на преливането на чашка Де и много ми тежат гърдите, подариха ми потничета на Палмърс на този принцип за Коледа , но не ми поддържат (повдигат) гърдите, а тези безшевните ми смачкват зърната и ги сплескват ,а и презрамките ми убиват на рамената и направо се впиват в кожата... Embarassed Може би за по-малък бюст са супер, но аз се чувствам като крава в тях ...
Срам - не срам  и за ужас на милото си поръчах сутиени , каквито и майка ми не би носила такива за лелки, никак не са секси , дори не мога да ги опиша, щото нищо забележително няма в тях... хубавото е ,че са без твърда чашка, нямат шев минаващ през чашката и са с дебели презрамки  - произвеждат ги български фирми и са  в евтините магазини...
Pretty_Galina, ще провериш ли каква марка са твоите ?

А за стриите - и аз съм в листата... добре ,че милото не е добре с очите, та няма да ги забелязва много  Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 13
margarete, принципно с най-голямо удоволствие бих проверила но аз режа всички етикети на новите си неща, а и не помня много много (ден два - не повече...) и затова не мога да кажа каква марка са  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт