нож за хапки

  • 8 136
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Аз знам откъде го взела, ама няма да свърши работа, защото беше преди поне 10 годинки.  Laughing
Бяха ходили някакви моми да продават такива неща в предприятието им и майка го беше купила, заедно с едно подобие на рендето вьорнер.

# 16
  • Мнения: 1 327
Аз знам откъде го взела, ама няма да свърши работа, защото беше преди поне 10 годинки.  Laughing
Бяха ходили някакви моми да продават такива неща в предприятието им и майка го беше купила, заедно с едно подобие на рендето вьорнер.

аз имам спомен, че беше на WS Teleshop, защото го рекламираха по телевизията преди години

# 17
  • Мнения: 2 498
Лалка, а ако не и трябва на майка ти направо го купувам това чудо на техниката.....

Търсих в нета клип на WS Teleshop с приспособлението за хапките, но никъде не намерих.....имам спомени, че тези хапки ги нанизваха на едни цветни клечки Simple Smile

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Тц, не го дава бе. Чак ме изненада. Отпусна ми го само за временно ползване.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 498
Лалка, а ще го снимаш ли да го видим поне?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Да, само да го взема тези дни.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516


Eто това е комплекта. А ТУК съм го наснимала подробно.  Laughing

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Лалка, и аз съм го ползвала този комплект у етърва ми, но не е много удобен май, поне на мен не ми беше.....

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
И по мое мнение не е. Особено ножчетата за краставици и плодове. Никаква работа не вършат. Това кръглото реже добре, джаджите за хапки също. А другото е пош, той си върши работа.

# 24
  • Мнения: 812
Имам го същия от доста време. Никак не е сполучлив. Резачката за плодове и яйца е с много паянтови ламарини. Яйце реже, но твърд плод хич.(Моята се счупи) Ползвам основно накрайниците на поша, а самия пош съм направила самоделка, защото е много малък и не върши работа. С фунийката за сок наистина се изстисква сок, но не напълно и се похабява плода. Резачката за спирали е пластмасова и не много ефективна( с метална се постига доста по - добър резултат) Пластмасовите форми за хапки вършат работа, но са малки и от дебела пластмаса - дъвчат продуктите, не ги режат. Трябва да се натиска яко. Препоръчвам на всички да потърсят друго решение - това не е добро.

# 25
  • Мнения: 9 481
Лалка, благодаря за снимките Hug
Не бях виждала такъв и на фасон изглежда мн добре, но отзивите както виждам не са обнадеждаващи, относно ефективността Confused

# 26
  • Мнения: 2 774
Имам я тази джаджа и аз в къщи ,по безполезна глупост от нея просто няма накъде  ooooh!
Рязането на хапки може да стане и с най-малките  формичките за курабийки ,нанизваш няколко слоя,мушваш им клечка за зъби или от коктелните саби  готово  Peace .Може да се ползва и чаша(от по-тънкостенните за да  реже добре)

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 14:12 от polly

# 27
  • Мнения: 3 478

аз имам спомен, че беше на WS Teleshop, защото го рекламираха по телевизията преди години

Да точно така, нашето е от там взето и на времето много го ползвахме. Майка ми трябва да го има все още.

# 28
  • Мнения: 1 327

аз имам спомен, че беше на WS Teleshop, защото го рекламираха по телевизията преди години

Да точно така, нашето е от там взето и на времето много го ползвахме. Майка ми трябва да го има все още.
Същото като на снимката ли е? и ти ли имаш лоши отзиви за него?

# 29
  • София
  • Мнения: 312
Специализиран магазин за сладкарско оборудване - всякакви ножове, форми и прочее от Yoli(на 1-ва страница е обяснено къде се намира магазина).  http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=1337.msg%25msg_id%25

Общи условия

Активация на акаунт