Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

гр.София

Кога точно се ангажира педиатъра?
Цитирай

Можеш да си набележиш педиатър,който ти допада, но самото записване на детето при него става след раждането. Документално не е възможно самото записване да стане преди това.Иначе- обиколи, разпитай, събери впечатления.
Цитирай

в Надежда-та

След като ви изпишат.
Цитирай

BG

аз предварително казах, че ще записваме детето при нея. като се прибрахме от болницата се обадихме и тя дойде в къщи. като излезе ЕГН-то чак тогава детето се записва официално, а това става по-късно.
Цитирай

София

аз предварително казах, че ще записваме детето при нея. като се прибрахме от болницата се обадихме и тя дойде в къщи. като излезе ЕГН-то чак тогава детето се записва официално, а това става по-късно.

И аз така Peace
Цитирай

Sofia

Трябва да говорите предварително. Първото посещение е до 24 часа след изписването...
Цитирай

София

Аз бях решила коя педиатърка ще бъде лекар на детето ми, накарах една приятелка да и каже като си води нейните деца, аз не съм ходила при нея предварително.
Като се роди бебето и се обадих по телефона, представих се, казах и, че искам тя да бъде лекар на детето ми и се разбрахме кога да направи посещението вкъщи.
Първото и посещение у вас трябва да е до 24 часа.
Цитирай

Варна

Преди да родя си избрах педиатър. Обадих й се предварително, защото има много деца и не знаех дали ще ни поеме. Уговорихме се след като родя да й се обадя. Първия ден като ни изписаха, тя дойде вкъщи.
Цитирай

UK, Harlow/София

Най-добре е преди раждането, за да може ведната след изписването да даойде да види бебето.
Цитирай

София

уговорихме се преди раждането, а след като родих, на следващия ден дойде и го прегледа Peace като си получите ЕГН-то ще ви запише официално  Peace
Цитирай

София

Педиатърката на Дияна я избрахме в деня на изписването. Дойде на дом. посещение на следващият ден.
Цитирай

Варна

Аз се обадих на педиатърката още в деветия месец.
Тя е педиатърка и на големият ми син. Преди той да се роди й се обадих, отидох в кабинете й и на дълго и широко си поговорихме по много въпроси. С една дума - опознахме се. Все пак й доверявам здравето на съкровището си.
В деветия месец бременна с малкия пак й се обадих и я питах дали приема още пациенти.
В деня на изписването се обадих отново и тя дойде на домашна консултация още същият ден.
Документите взех от Здравна Каса и на консултацията в кабинета ги дадох.
Цитирай

Мене раждането ме изненада и не бях избрала педиатър. Всичките ми посещения от приятели и рода в родилното завършваха с въпроса - "А избрала ли си педиатър?" Така ме бяха ушашкали и напрегнали с това та си харесах педиатърка от родилното и тя дойде на първите посещения.

Но тук искам да кажа, че не виждам защо трябва да се посети детето до 24 часа след изписването... писано или неписано правило е? Ако има проблем детенце, не би трябвало да го изпишат. Създава се допълнителен стрес за начинаещите майки.
Цитирай

Но тук искам да кажа, че не виждам защо трябва да се посети детето до 24 часа след изписването... писано или неписано правило е? Ако има проблем детенце, не би трябвало да го изпишат. Създава се допълнителен стрес за начинаещите майки.
Педиатърът, който ще води консултациите на детето е длъжен да го посети първите 24 часа след изписването, независимо дали детето е добре или не,преглежда го,гледа при какви условия ще се отглежда детето и дава съвети на начинаещата майка.На времето това бяха участъкови педиатри,сега майката сама избира лекаря на детето си.
Цитирай

Преди да родя си избрах педиатър. Обадих й се предварително, защото има много деца и не знаех дали ще ни поеме. Уговорихме се след като родя да й се обадя. Първия ден като ни изписаха, тя дойде вкъщи.
Tочно така се процедира.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора