Дет. лаптоп Костенурките Нинджа

  • 3 501
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Моля ако някои е виждал да каже къде мога да намеря;преди имаше в магазините на Хиполенд;но и в двата магазина в София свършили..

# 1
  • Мнения: 644
В4ера то4но видях такъв в Търговския комплекс Глобус,на 2рия етаж -отдясно има магазин4е с артикули на Уинкс.Там имаше и лаптоп Костенурки-Беше изложен отгоре на самия "щанд" .

# 2
  • Мнения: 1 341
В4ера то4но видях такъв в Търговския комплекс Глобус,на 2рия етаж -отдясно има магазин4е с артикули на Уинкс.Там имаше и лаптоп Костенурки-Беше изложен отгоре на самия "щанд" .
Къде се намира този търговски комплекс? Благодаря!

# 3
  • sofia
  • Мнения: 183
и аз мами издирвам от дни детски лаптоп но няма ако някои знае със сигурност къде моля да каже   а този търгов център не го знам Sad newsm78

# 4
  • Мнения: 644
Ей,няма празници за вас!  Joy Joy hahaha
Глобус се намира на Бул. Сливница
от лявата страна е по посока Обеля...  на 2 светофара от Константин Вели4ков е... зна4и,идвайки от центъра,минавате кръстовището с К.Вели4ков,после има един "междинен"светофар  и на следващия светофар завивате вляво!!! и отдясната ви страна ще видите един търговски център,на който в горната 4аст се виждат бебешки коли4ки!. Влизате  вътре-има стълбище широко с/у вас -ка4вате се и веднага вдясно-малко магазин4е на Уинкс.Там питате за лаптопа!


давам линк:

http://bgmaps.com/map.asp?sid=470a7feda2ad9ed03dbe8f585e13f959&a … &Map34_50.y=3

там,където е 4ервеното "кръг4е" това е Глобуса Wink


Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 14:33 от pepeliashka

# 5
  • sofia
  • Мнения: 183
е страхотна си Simple Smileвесела коледа много здраве и късмет дано го има 6тот детенце има на 27 рожден ден и си пожела лаптоп

# 6
  • Мнения: 644
Стискам палци да има!  bouquet

# 7
  • Мнения: 177
Аз така и не можах да намеря;моля ако някой е виждал;още търся.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 183
няма никъде вече нинджа лаптоп проучих почти цяля софия но ако искаш друг като спайдермен батман 39лв има в детски магазини марсел су кино арена запад  bouquet

# 9
  • Мнения: 177
Благодаря ти;аз също ги виждах на Батман и Спайдърмен,но иска точно Нинджа В Хиполенд щяло да има след Нова год.И без това получихме Коледните подаръци,така ,че ще почакаме.

Общи условия

Активация на акаунт