И аз съм вече при вас

  • 2 781
  • 24
  •   1
Отговори
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Здравейте.
Не зная как се отглежда дете само от един родител.Не зная какво е да живееш без най - близкия си човек!Не зная как човек продължава след своята загуба!
Не знам как ще се справя.Не знам какво да правя.Болката е единственото, което чувствам.Не виждам детето си, никой, не мога да мисля.А всичко беше хубаво и беше започнало да се подрежда в нашият живот.
Сърцето ми си отиде днес.Не знам как да продължа да живея.Не виждам смисъл дори в детето си.Единственото, което искам е да умра и да съм отново с него.
Приятелят ми почина днес, към 14:30часа.Дали ще мога да преживея поне за детето си?Защото за мен няма смисъл да продължавам вече...
Помогнете ми, моля ви, помогнете ми.Не искам детето ми да остане кръгло сираче, а не мога да продължа, не мога да живея без сърце, не мога и не искам Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
bloodywhite  Hug

Нямам думи за това, което те е сполетяло...
Мога само да ти кажа да се отдадеш на тъгата си, но да се върнеш пак към живот, защото детето ти има нужда от теб. Ще трябва някой да го обича за двама и това ще си ти. Ще трябва някой да му разказва какъв е бил баща му и това отново ще си ти...

# 2
  • Мнения: X
Господи мила bloodywhite !Моите съболезнования! Flowers Rose Flowers Rose
Незнам в момента какво да ти пиша!Потресена съм! no cry

# 3
  • Мнения: 6 315
Съжалявам за загубата ти!  Hug Но няма "не мога", трябва да продължиш напред, живей и заради него, обичай заради него. Детето има нужда от теб!

# 4
  • Мнения: 2 863
Моите съболезнования bloodywhite ,
Ти знаеш какво да направиш, търсила си и си намирала отговори.
Плачи при нас, тук сме. Иса е казала останалото.

# 5
  • Мнения: 1 660
Моите съболезнования bloodywhite Hug
Не мога да кажа, че зная какво ти е, защото не знам, само мога да предполагам колко ти е тежко.
Мога да ти кажа, обаче, че и аз не знаех как се отглежда дете само от един родител, както (много вероятно) не са знаели и всички тук предварително. Научих се. Даже се научих как се отглеждат две деца от един родител. И не ти го казвам за да внеса някакво илюзорно успокоение, а просто като факт - може, случва се, много хора се справят, макар да не са си го пожелавали и планирали точно така, ще се справиш и ти.
Кураж ти желая!

# 6
  • Мнения: 4 451
bloodywhite, не мога да повярвам, миличката... Моите съболезнования. Прегръщам те силно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 683
Бях чела някъде това:Можем още много,след като сме казали ,,не мога повече"!
Не знам от опит как се минава през такъв кошмар,знам,че трябва да минеш през него.Плачи,викай,пак плачи,ругай и пак плачи...докато дойдат силите ти да се справяш за двама.
Съболезнования!От мен мога да предложа рамо,на което да поплачеш!  Hug

# 8
  • Мнения: 451
Съболезнования Flowers Rose Flowers Rose
ще се справиш,ще се изправиш....,заради детето,заради теб,заради него!

# 9
  • Мнения: 289
Моите съболезнования!
Заради детето си трябва да намериш сили, то разчита на теб и има само теб!

# 10
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
bloodywhite , незнам какво да кажа, просто те прегръщам  Hug Cry Cry Cry
Чувала съм, че в такива дни си отиват най-светлите души, което, разбира се не може да е никакво успокоение за теб, особено сега. Ясно е, че  ще успееш да намериш сили да продължиш напред, много би ми се искало да имаше начин да отнема поне част от болката, която те убива сега  Cry
 
 

# 11
  • Мнения: 911
сигурно е много страшно

моите най-искрени съболезнования!

едва ли думите ни биха намалили скръбта ти, а и съвети в такъв момент е...нелепо да се дават.
но...не оставай сама!!!
и нека има някой, който да се грижи за детето.........

Плачи си при нас!
Прегръщам те!!!

# 12
  • Мнения: 2 274
Моите съболезнования...
Трябва да се държиш, заради детето си...

# 13
  • Мнения: 393
     bloodywhite ,много съжалявам!!!Думите са безсилни и безсмислени в такъв момент,нещата нямат смисъл и всичко е празно...Но,мила,дай си малко време-шока и болката са огромни и за съжаление само ти знаеш как се чувстваш...Но си помисли,че в този момент една малка душичка има нужда от подрепата ти и обичта ти-не си сама,имаш детенцето,приятели,форум...изживей болката ,но не и се предавай Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 17 142
bloodywhite   Hug прегръщам те, мила, голямо нещастие ти се е случило, моите съболезнования.
Пиши, когато имаш нужда от това  Hug

Общи условия

Активация на акаунт