Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

Ще пътуваме, живот и здраве, от 28.12 до 02.01 с От Травъл до Кемер - хотел Ориндж Ризорт.
Ще бъдем цялото фемили - малчо на 4 и половина, батко на 16 и половина, съпругът и аз.
Който е ходил друг път, моля да сподели впечатления.
Интересува ме как сте пътували. Наплашиха ме, че самолетите били страшнички?
Били ли сте във фемили рум - как изглежда, какво е разположението?
С какво могат да се забавляват юнаците?
Как е новогодишната нощ?
Изобщо, каквото и да се сетите да споделите, ще съм ви безкрайно задължена!
Цитирай

Варна

ЗДЕАВЕЙ И ЧЕСТИТА КОЛЕДА
Аз не съм отсядала в Orange county, но мога със сигурност да ти кажа че хотелът е страхотен.този и Amara са най -добрите хотели в градчето Кемер Mr. GreenМалеееее колко ти завиждаммм Mr. Green
Ще си изкарате страхотно.Това лято бех в Кемер и хотелът ни беше точно срещу в портокалчето-аз така му викам LaughingПошточно не е хотел а цял комплекс.Има невероатни забавления за деца а стаите са перфектни.Разглеждах снимки  от почивката на мои приятели и 100% хотелът е перфектен.
Точно срещу хотела като пресечеш улицата има хамам0турска баня-аго обичаш глезотийките и масажите задължително я посетете.Ние се сприателихме с шефа а и момчетата и момичетата които работят там са много дружелюбни-говорят руски и немски и спокйно можеш да се разбереш с тях,
ако те интересува нещо други питай.
Исками аз в Кемеррррррр Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Confused Confused
Цитирай

София

Много, много ти благодаря.
Тъкмо си мислех, че никой няма да ми отговори Wink
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И НА ТЕБ! И НА ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!
И пожелавам пак да отидеш в Кемер, щом толкова ти е харесало.
Благодаря ти още веднъж!  bouquet
Цитирай

София

Пътуването е съвсем нормално. Около 2-2.5 часа със самолет, след това още един с автобус. Ние пътувахме съвсем нормално, не се плаши. После те чакат доста удоволствия!
Цитирай

Варна

irinaradeva 

Вие от София със самолет на atlas jet  ли ще пътувате?
И като с евърнете да разкажеш как сте изкарали макар че съм убедене че ще е страхотно изживяване
Цитирай

София

с компания BHAir
Цитирай

Варна

от софия ли тръгвате?
Не съм я чувала тази компания
Цитирай

София

да
Цитирай

Миналата година бях точно Orange county за нова година,пътуването мина доста леко.Тъпото беше че пътувахме в някакви безумни часове,на отиване ни беше в 06 ч. самолета,в 4:30 ни искаха на летището,на връщане не помня,но пак сутринта рано напуснахме хотела.
Иначе стаите са чудесни,всеки ден се почистват,басейна е топъл,става и за малки деца,а храната е просто невероятна и по всяко време на денонощието има къде да хапнеш.
Вземете си по леки дрехи защото в хотела е адска жега, а и по принцип там е по топло от колкото в БГ.
Ако имате възможност обърнете си пари и в турски лири,защато яко те мятат с курса на еврото.
Не се сещам друго,ако има питай.
Цитирай

София

Много ти благодаря!
За съжаление прочетох поста ти, когато бях вече в хотела Smile
Всичко, което си казала, е точно така. От тази хубава храна сега нищо не ми става Crying or Very sad
Топло, приятно, чисто. Като нищо пак там ще искам друг път Wink
При нас имаше само една перипетия - на връщане не ни беше излетял самолетът от София и го чакахме 5 часа и после кацнахме по тъмна на магия, ама всичко останало беше екстра.
Благодаря ти още веднъж!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.