Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 109 отговора

София

На кой от вашето семейство се падна парата? Нека да се похваля че на мен се падна парата снощи!!!  Very Happy Very Happy Very Happy   
Ако има такава тема моля да ме извините и да я изтриете търсих но не намерих и за това я пуснах.
Цитирай

Русе

ние нямахме питка, нямахме късмети, и паричка нямахме.  Confused

иначе когато е имало предни години все на мен се е падала.  bowuu
Цитирай

Варна

Ние слагаме паричка в новогодишната баница с късмети. Снощи, като прочетох колко народ меси питки, питах баща ми- та той каза, че по техния край не се прави на Коледа. Та се успокоих, де Mr. Green Това е малко извън темата, извинявам се.
Цитирай

София

На мен се падна, а исках да се падне на мъжа ми.

Какво символизира паричката според вас?
Цитирай

София

Аз до колкото знам На този член от семейството, на когото се падне паричката, през цялата година ще му върви и ще бъде здрав и щастлив.

Цитирай

София

На всички, разделих питката на топки и сложих във всяка паричка и дрян. Може да не е редно, но всички са доволни.
Цитирай

sofia

за първи път от мноооооооого години се падна в мен Twisted EvilИ ако това озна4ава да храня семейството и аз да изкарвам парите тази година-направо сме си загинали до един Mr. Green

Ще видим и новогодишната баница какво ще ме посъветва 35
Цитирай

Белгия/София

На баба ми.
Цитирай

София

Парите на мъжа ми  Cool
Здравето и щастието  на детето  Love
Късметът бе у мен  Wink
Цитирай

Майка ми като разчупи питката и тя изпадна в чинията. Embarassed
Цитирай

Сливен

Нашата питка я разделихме на 16 парчета. Бяхме 10 човека на масата. От първото вземане от питката на никой не се падна, та взехме да повтаряме. Накрая взех да се чудя дали сложих парата, или съм забравила. Оказа се, че е в последното парче. Та не знам на кой действително се падна.
Цитирай

Тази година на мен newsm44 а предните 2 години на малката babydust7
Цитирай

Миналата година се падна на мъжът ми, и тази година пак. #X-mas
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Ние слагаме 2 парички - голяма и малка. Голямата се падна на баща ми, малката на мен.  Mr. Green
 На нова година правим баница с късмети и там слагаме 2 парички.

Нашата питка я разделихме на 16 парчета. Бяхме 10 човека на масата. От първото вземане от питката на никой не се падна, та взехме да повтаряме. Накрая взех да се чудя дали сложих парата, или съм забравила. Оказа се, че е в последното парче. Та не знам на кой действително се падна.
Ако не се падне на никой парата, значи е за къщата и всички от семейството ще благоденстват.  Peace
Цитирай

Свищов

Снощи паричката се падна на мен! bowuu
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 109 отговора