Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора
Споделете - кой е роден в петък 13-ти и какви са Ви впечатленията от тази комбинация.
И като автор на темата откривам:
Дъщеря ми се роди 2 седмици по - рано, защото явно си беше избрала точно петък 13-ти. Аз го приемам като добър знак и вярвам че тази дата ще й носи късмет.
Весели коледни и новогодишни празници!
Цитирай

...и моята дъщеря е родена в такава комбинация,впечатленията са ми,че е адски своенравна...и за тази си възраст добър имитатор Twisted Evil
Цитирай

Аз съм родена на 13, петък! Rolling Eyes
Хубава комбинация.  Hug
Досега съм била късметлийка във всяка кризисна ситуация,  fingerscrossed   пък да видим нататък ...  Rolling Eyes Crazy
Живот и здраве да е! Peace

Да ти е жива и здрава щерката, Janchobouquet
Да расте здрава, прекрасна, добричка, да ви радва!
А характерчето й ще усетиш скоро!  Flutter
Цитирай

Весела Коледа и на вас!

Аз съм родена на 13, петък.
Мисля, че имам добър късмет, пу - пу!
Цитирай

Аз не съм, но ми се иска да се бях родила на 13,петък.Комбинацията ми е любима, според мен носи щастие и късмет.
Цитирай

Дъщеря ми се роди на 13-то число, но в четвъртък, 15 мин. преди петък. И аз смятам, че тези комбинации носят късмет. Бъдете живи и здрави, и винаги различни! Hug
Цитирай

Аз! И не намирам нищо особено в това Wink
Весели празници и на вас!
Цитирай

Родена съм на 12ти в петък-за мен това си е жив късмет  Laughing
Цитирай

Не съм родена на петък 13-ти, но съм родена в понеделник, 12-ти  Very Happy
Цитирай

Дъщеря ми е родена на 13 вторник, а 13 вторник според някои е по гадна комбинация ....
Цитирай

Дъщеря ми е родена на 13 вторник, а 13 вторник според някои е по гадна комбинация ....

Я бързо казвай защо...и аз раждах на 13-и, вторник Mr. Green
Цитирай

И аз съм родена в петък 13! в 13 часа, след 13 часа родилни мъки на мама и на 13 етаж /какво да направя като в Майчин дом там е родилното Embarassed/
Та така... може би ми върви на тази дата... не съм забелязвала нищо особено.
Да са ви живи и здраве мъниците, независимо кога са родени и весели празници bouquet Hug
Цитирай

ами доколкото знам за гърцитеказват, че 13 вторник е по-фатален от 13 петък. Ама защо ........незнам
Цитирай

ами доколкото знам за гърцитеказват, че 13 вторник е по-фатален от 13 петък. Ама защо ........незнам

Aaaaa, то ще си важи за гърците Stop 35 35 35
Цитирай

Моят съпруг е роден на петък 13 два месеца преди да му е било времето.Казва,че на този ден винаги му върви много и е страшен късметлия
Цитирай

1-14 от 26 отговора