Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Използвали ли сте Хип 1?
Цитирай

Аз го ползвам в момента. Какво точно те интересува?
Цитирай
този Хип който се внася в момента е произведен за полша.той е по рядък и с по ниски показатели.попадна ми една кутия за българския пазар , и наистина консистенцията е по гъста.има ли значение за бебето.по принцип всички храни които са внос , са с различни показатели за различните региони за европа за азия ит.н. и втози случай след като е по рядко млякото има ли значение за детето .
Цитирай

Thinking Изобщо не съм се замисляла върху това. Направо ме разби. Нямам никаква представа.Защо не питаш педито ти? Аз го давам и на бебо му харесва.
Цитирай
педито изобщо не може да ми отговори.все пак на детето което му харесва това яде.разгледала съм сайтовете на хип из целия свят показателите за всички страни са различни .за българия и русия са еднакви.турция и полша са еднакви словения и англия са различни ит.н. и т.н.все пак това е много добра марка и не би трябвало да има някакъв проблем защото ще им паднат продажбите.моя приятелка от германия храни децата си само с това мляко и е много доволна.също така знам че от много гъстите храни децата се запичат и се надуват много т. е. наедряват.засега и моето бебе яде полския хип и му харесва.няма проблеми с перисталтиката ,всичко е нормално и наддаването му е в норма.не се безпокой аз видях бебчо на снимките много  е сладък .не мога да допусна .по принцип млякото е в норма не е менте.СПОКО
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.