До кой месец се променят очите

  • 1 629
  • 26
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 173
Искам да питам, до кой месец се променят очите на бебчето  Rolling Eyes Сега сме края на четвъртия, очите са ни много светли, но ми казват че докато кърмя е много възможно да се променят Sad
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4786839

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 19:15 от hari_77

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Записвам се че и мен ме интересува Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
Личеше си, че ще са тъмни още от новороден. Моите са сини, но момъкът е взел боята на татко си и нямах никакви съмнения, по въпроса. Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 39 723
При Дияна цвета на очите окончателно се оформи на 3г и няколко месеца. Очите на брат ми се промениха в пубертета.

# 4
  • Мнения: 2 908
Цвета се оформи като беше на 10 месеца-до тогава блуждаеше между сини и зелени,но определено заеха зелена позиция(аз съм със зелени,няма на кой да е със сини,таткото е с кафеви).Спря да яде кърма на 4 месеца.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Като гледам линка съм убедена, че ще остане със светли очи.
Сина ми беше синеок почти до 6-7 месечен, след това му станаха пъстри и сега са пъстри към зелено, но като цяло са светли /точно като моите/. Кърмен е 13 дни.

# 6
  • Мнения: 208
Моето детенце се роди с тъмни очички почти черни, кърмих до 8,5 мес. като през цялото време на кърменето и до сега очите не са се променили.Смятам, че всяко дете е различно.

# 7
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Искам да питам, до кой месец се променят очите на бебчето  Rolling Eyes Сега сме края на четвъртия, очите са ни много светли, но ми казват че докато кърмя е много възможно да се променят Sad
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4786839
Ще си остане със сини очи, кафеви няма да станат. Най-много нюанса да се промени.

# 8
  • Мнения: 2 197
Много светлите и тъмните очи се оформят до към 4-5 месец. На дъщеря ми още в 4-тия месец и станаха кафяви. Моите са много светло сиво-сини и са станали такива много рано. Но има доста случаи цвета на очите да се промени и по-късно. Имам приятелка с кафяви очи, която е била със сини до 5 годишна.

# 9
  • Мнения: 2 757
Поне до 2г се променяше. Не съм сигурна дали не продължава. Беше със сини очи, а сега са зеленикакви

# 10
  • Мнения: 1 062
Искам да питам, до кой месец се променят очите на бебчето  Rolling Eyes Сега сме края на четвъртия, очите са ни много светли, но ми казват че докато кърмя е много възможно да се променят Sad
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4786839
Ще си остане със сини очи, кафеви няма да станат. Най-много нюанса да се промени.

Не съм много сигурна в това. Голямата ми дъщеря беше със сини очи до 7-ми месец. Аз съм със сини и решихме че ще останат такива, но започнаха да потъмняват и около 1г,2м. си добиха кафевия цвят , каквито са в момента.

# 11
  • Мнения: 3 219
Кърмих малкия до 11месеца, роди се със сини очи, нюанса се промени...и сега е на 1г. 6м. и са синьо-зелени. Много приятен цвят. Аз съм със зелени, които са се променяли до към третата ми година.
Баткото се роди с много тъмни, такива и останаха.

# 12
  • Мнения: 656
Някъде след втората година очите придобиха окончателния цвят.Дотогава се променяха,сега е със зеленикаво кафяви,а през първите месеци бяха светло сини.

# 13
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
На нас още във втория месец ни потъмняха очите - на твоето детенце сигурно ще й останат синички - голяма красавица е. Пу пу!

# 14
  • Мнения: 701
Владо се роди с гълъбово сиви очи / май всички новородени са с такива  newsm78 / и преминаха в сини и досега са си такива.

Общи условия

Активация на акаунт