Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Бусманци

Ето, че пак се отдадох на магията "кърмене", след няколко месеца прекъсване по технически причини  Wink.
Малкият Борис засука 15 минутки след раждането си. Веднага след като излезе от мен ми го поставиха на гърдите. Чувството беше невероятно. След това за мъничко го взеха, измиха, претеглиха и облякоха пред мен, и веднага ми го върнаха. Прекарахме цели два часа заедно преди да си отидем в стаята. През тези два часа си папкахме и спинкахме заедно, приятно уморени от голямото преживяване - раждането.
Сега се борим дружно с препълнените цици. Борисчо + лецитинче + едно, две изцеждания с помпата на ден ми вършат прекрасна работа засега. Това ми е най-лесното справяне с този проблем от трите пъти, благодарение на новите неща, които научих в този форум. Благодаря ви!
Цитирай

До хладилника, който обичам

Деметра, радвам се за теб! След страхотния ти разказ за раждането, този постинг е чудесно продължение  Love
Цитирай

Стара Загора

Ей, страхотна новина, точно днес си мислех за теб, дали си родила...пак съм изпуснала, дайте линк към разказа или кажете къде да го прочета.
Много се радвам за теб, да сте живи, и здрави ти и всичките "мъже" около теб
Цитирай

Айтос

Чудесно!
Само такива неща да се чуват!
Цитирай

Бусманци

Цитат на: Jade
дайте линк към разказа или кажете къде да го прочета

Ето тук можеш да прочетеш за големите ни преживявания  Wink  Laughing  Laughing
Цитирай

София, Младост 2

И аз се бях сетила скоро,че трябва да сте се родили вече Very Happy
Добре дошъл на този свят на малкия Борис,welcome back на теб и все така леко и успешно да се гледате,че да ти остава малко време и тук да те виждаме Wink
Цитирай

Браво!Желая ти успешно кърмене и незабравими мигове с бебчо!  love001   love001   love001
Цитирай

София

Хей, Деметра, и от нас ЧЕСТИТО! #angel  #angel  #angel
Много се радвам за теб и също се чудех как ли си устискала, докато се върне мъжът ти, че да те закара до тази болница на 150 км. Но явно си е струвало. Позволих си да копирам малка част от разказа ти за раждането, защото е страхотен и на всекиго пожелавам подобно преживяване (и на себе си също: много ми липсва това усещане при първтоо раждане):

Цитат
Най-хубавото от всичко обаче беше моментът, в който милото ми детенце излезе от мен и веднага го сложиха на гърдите ми. Бях се отпуснала във водата, а детето ми - върху мен. Никога няма да забравя този миг. Миг на сладка победа и за двама ни, сладка победа след дълга и продължителна борба.

Бъдете всички живи, здрави и много щастиливи!
Цитирай

Честито връщане към магията накърменето!:) Какво хубаво раждане си имала, кога ли и у нас ще е възможно това...
А въпросът с релактацията как се развива?
Цитирай

Поздравления за новата придобивка  Wink , Деметра!!! Да сте живи и здрави. Невероятен е разказът за ражданетона Борис.
Цитирай

Видин

Мила Деметра,
искам първо да ти честитя бебче Борис, тъй като съм пропуснала темата ти. Разказът за раждането му е невероятен! Пожелавам здраве и щастие на цялото ти гляяяямо семейство и приятно и дълго "омагьосване"  Wink .
Цитирай

София

Честито бебенце!Живи и здрави и успех в магията Razz
Цитирай

Boulevard of broken dreams

Честит син! Да сте много здрави и щастливи!
Не бях прочела историята на раждането - добре че сега го направих. Страхотно си описала всичко. Хареса ми това с "лудата бугарка". Невероятен дух имаш. Късмет във всичко!
Цитирай

София

Дълго и напоително кърмене Smile
Целувки за Борис
Цитирай

Варна

Ееееххххх Деметрааа какъв разказ самооо Crying or Very sad  Very Happy Малко ми напомни моето раждане-много болезнено,ама много.Но твоят разказ ме разплака. Наслаждавай се на прекрасното човече Борис и бъди винаги обгърната с много любов.
(То не е по темата ама не се сдържах)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора