Шейк с АМ и банан

  • 1 182
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Чудя се дали мога да изобретя подобен шейк за моя 9 месечен син newsm78  Разтварям да речем 100гр. АМ и нарязвам банан след което ги пускам в кухненския робот.Какво ще кажете,дайте идея дали е възможно или да си го избия от главицата

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз мисля,че може

# 2
  • Мнения: 1 877
Да му е сладко на детето!

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
Аз съм давала.
За мой ужас, обаче, колкото пъти капнеше капка от него върху дрехата на Иво, нямаше изпиране после. Оставаше петно. Така съсипах 2-3 блузки и изключих тази напитка от менюто.  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 062
Може, Simple Smile и предполагам ще му хареса.

# 5
  • Мнения: 305
Благодаря ви!Още утре ще се пробваме.

# 6
  • Мнения: 5 940
Със сигурност може.  Според мен все пак е по-добре плодовете да се дават самостоятелно, поне половин час преди хранене, така се усвояват по-пълноценно и не товарят стомаха. Така твърдят почти всички диетолози.

# 7
  • Мнения: 2 131
Да, определено може. Аз започнах подобен шейк да давам май някъде след шестия месец. Тоест правех го по-гъстичко, като пюре. И наистина остават петна по дрешките. Освен това, при моя син се промени цвета на акото - имаше едни такива ситни черни пръчици в него. Педиатърката каза, че е от банана. Аз се убедих в това, защото един път бях забравила да му изпера лигавника след ядене и като престоя върху негоимаше същото.
Интересното е, че от купешките бананови пюрета не се получава така.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
О да,и аз много се учудих първия път като дадох пасиран банан,после като се изака акото беше на ситни черни точици и определено намирисваше на банан.От готови пюрета не става така.Ама съм доволна,че поне не я запича.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Това беше любмото питие на детето ми.След годинката замених АМ с прясно и пие шейка с удоволствие.

# 10
  • Мнения: 2 677
Що пък да не може. То си е като плодово млекце.  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Чудя се дали мога да изобретя подобен шейк за моя 9 месечен син newsm78  Разтварям да речем 100гр. АМ и нарязвам банан след което ги пускам в кухненския робот.Какво ще кажете,дайте идея дали е възможно или да си го избия от главицата
Мисля, че е чудеснен шейк и бебето много ще го хареса, както и почти всички възрастни. Важното е да измислиш през какво ще се пие ако не пие от чаша.
Аз му правя подобни бананови вкуснотии, обаче като кремчета, обича ги.

# 12
  • Мнения: 4 668
Моят син категорично отказа да го пие  Confused

# 13
  • Мнения: 4 358
......... Важното е да измислиш през какво ще се пие ако не пие от чаша. ........
Може да се даде и с лъжичка, ако се остави по-гъсто  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
......... Важното е да измислиш през какво ще се пие ако не пие от чаша. ........
Може да се даде и с лъжичка, ако се остави по-гъсто  Peace
Да, аз така процедирам, правя нещо като кремче, защото сина ми разлюби окончателно шишето на 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт