Кои миялни са със защита от деца?

  • 2 890
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 540
Кои модели и марки миялни имат защита от деца? Имам предвид като започне програмата колкото и да натискаш по копчетата да не се случва нищо. Моята май си отива и подозирам защо. То не може копчетата да служат за пиано и на нея нищо да не и става. Close

# 1
  • Мнения: 1 312
Нашата пералня служи на малкия по същия начин.
Ще ми е интересно дали има такова чудо измислено,че скоро май ще ми се налага да купувам миялна машина...
Така да се каже-запис Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Изцяло вградените, тези на които копчетата им се намират на горната тясна страна на вратата и като затвориш миялната нищо не се вижда от нея, включително и копчетата. Приятелка си купи такава на Аристон, но много марки имат такива изцяло вградени модели.
От свободностоящите не знам, може и да има, трябва да питаш в някой магазин.
Хакиба, едно от условията при избора ми на пералня беше да има заключване от деца, както и на фурната, и на котлоните. Миялната ми е вградена, но панела за управление се вижда, явно там ще ми напипа слабото място моят дзвер. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 312
Ники,идеята е добра,ако тепърва обзавеждам дом.
Тогава ще се съобразя.
Ама аз съм "стара къща"както се казва.
Уредите ми са вече десетина годишни...
За миялната обаче ще се модернизирам.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Тогава не ни остава нищо друго освен да си отправиме празнични пожелания за модернизиране на техниката вкъщи!
Весели празници! Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 540
Нямаше ме досега.  Grinning Не искам уред за вграждане, няма как. Свободностояща ми трябва. Пералнята се заключва като натиснеш две копчета по-продължително време. Дали го няма и за миялните?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Нямаше ме досега.  Grinning Не искам уред за вграждане, няма как. Свободностояща ми трябва. Пералнята се заключва като натиснеш две копчета по-продължително време. Дали го няма и за миялните?
Не може да няма. Rolling Eyes Все ще има такъв модел.

# 7
  • Мнения: 74
Някъде гледах със сигурност обикновен модел /не за вграждане/със бутони които като се затвори съдомиялната не се виждат ама каде беше....

# 8
  • Мнения: 4 111
Темичката е доста стара, но все пак ще дам линкове на миялни със защита от деца:

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09029020
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09040404

# 9
  • Мнения: 4 965
Тези двете имам - и двете са със защита, но пък мен лично тази защита ме дразни неимоверно много /ако искам да променя самата аз програмата след започването й - просто няма начин/. За сметка на това, много са добри и аз съм доволна.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025410
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025078

# 10
  • Мнения: 1 632
Нямаше ме досега.  Grinning Не искам уред за вграждане, няма как. Свободностояща ми трябва. Пералнята се заключва като натиснеш две копчета по-продължително време. Дали го няма и за миялните?
Не може да няма. Rolling Eyes Все ще има такъв модел.
Има такъв модел-сигурна съм!
Мисля,че беше на Аристон.Копчетата са на вратата вътре,от горната страна.
Малко преди да я видя си бяхме взели вече миялна,и съжалих малко,че не съм видяла тази по-рано.

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ми то Янтра отдавна има нова машинка- АЕГ. Защо не се заключи темата. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 4 111
Аз повдигнах темата, защото е в библиотеката с това заглавие и ако някой търси такава миялна не открива нищо в темата. Явно ивка-щастливка не е разбрала, че темата е стара и едва ли Янтра все още чака отговор.

# 13
  • Мнения: 6
Моята съдомиялна е СИМЕНС, но е с вградени копчета и отвън стои само като шкаф. за щастие моя мъж помисли за това като я избирахме, макар бебка да не съществуваше още !

# 14
  • Мнения: 24
BEKO DFN 6837 това също е със зашита от деца
Защитата се състои в това да се натиснат два определени бутона в продължение на 3 секунди и клавиатурата се заключва

Общи условия

Активация на акаунт