Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 дек. 2007, 20:04 ч.

Фолклор за отслабване и спорт - 7

• 29 785
  • 553
  •   1
Отговори
Хайде на новата темаааааааа! welcome welcome welcome

# 1
 Hug Heart Eyes

# 2
ЧЕСТИТА ВИ КОЛЕДА!!!
Как изкарахте? Получихте ли много подаръци? А получихте ли тези, за които сте си мечтали? Wink
Ако не сте - Нова Година идеееее...

# 3
ЧЕСТИТА ВИ КОЛЕДА!!!
Как изкарахте? Получихте ли много подаръци? А получихте ли тези, за които сте си мечтали? Wink
Ако не сте - Нова Година идеееее...
Леле угоих се с тия празници, а предстои и нова година  Crazy Цвети, мислиш ли да ходиш днес на танци, `щото аз още незнам със сигурност да ли ще успея  newsm78 , а ми се идва да поскачам малко.

# 4
Момичета, вие през седмицата ли ходите на танците? Като гледам как вървят нещата, ми се ще и аз да започна при вас, въпреки, че ми е доста по-далече  newsm78 Става дума след известно време разбира се! Ама вие сигурно сте много напреднали  Hug

# 5
Хайде и аз да се запиша,
надявам се в тази да съм по-активна Rolling Eyes

Как сте момичета, как изкарахте празниците? Сигурно сте претрупани от подаръци и играчки Laughing

Да сте живи и здрави и все така усмихнати и истински!!!
Много ви обичам, макар и напоследък да не се вписвам много много, липсвате ми Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • софия
 Embarassed  Може ли да попитам къде ходите на танци?

# 7
Момичета, вие през седмицата ли ходите на танците? Като гледам как вървят нещата, ми се ще и аз да започна при вас, въпреки, че ми е доста по-далече  newsm78 Става дума след известно време разбира се! Ама вие сигурно сте много напреднали  Hug

Да Деска, ходим вторник и четвъртък от 18.30 до 20.30. Наистина научихме доста хорца, но ти схващаш бързо и ще ни настигнеш  Hug , а  ако и Невидимка се присъедини към нас след Нова година ще е супеееееер. Невидимке, и ти ни липсваш и май имаш повече да разказваш от нас.  Thinking

# 8
Кофти! Аз през седмицата няма как да идвам, и то по това време. Мъж ми се прибира към 18.30 ч и няма как да успея да се сменим и да дойда. Пфу...  smile3515 Събота и неделя няма ли? Ама пък вие тогава не ходите...  smile3516

Абе Ицо къде потъна? Обаждал ли се е на някой?  newsm12

# 9
Кофти! Аз през седмицата няма как да идвам, и то по това време. Мъж ми се прибира към 18.30 ч и няма как да успея да се сменим и да дойда. Пфу...  smile3515 Събота и неделя няма ли? Ама пък вие тогава не ходите...  smile3516

Абе Ицо къде потъна? Обаждал ли се е на някой?  newsm12

Май последно с Ива М. се беше чували до колкото си спомням търсеха помещение  newsm78 . От клуба където ходим сега с Цвети разбрах, че има дефицит на зали и се спекулирало много с цените на наемите. Може би това е проблема. При нас пре положение , че се пълни цял салон, таксата е 5 лв. и това е минималната цена,на която има смисъл да се занимават изобщо с това начинание. Представям си Ицо и Марги с тези 2 лв. където ни зимаха какво са си плащали  Sad Всъщност има и неиздължили се към тях (в това число и аз) Дайте да се организираме и да им дадем паричките.
Събота и Неделя няма в 11-то училище, при нас някои хора идват към 19.00, ние до тогава  загряваме.

# 10
  • София
Къде ходите на танци?
Искам и аз!
Приемате ли начинаещи?

# 11
Деска, разкажи ми малко повече за новите танци, моля те!  newsm12 Ако успея да организирам нещо...
 - кои дни ходите
 - на ходене ли плащате или на месец
 - готини ли са учителите
 - приемат ли нови
 - как ви протичат часовете, като преди ли?
 - и естествено ще е удобно ли включването ми?  newsm78

# 12
Ходим вторник и четвъртък от 18.30 до 20.30
Започваме с упражнения като при Ицо и Марги, след това една ръченица и след това право хоро в 3 варианта (това до 19.00). След това започваме с другите хорца, катовсеки път са различни, защото не можем да изиграем всички за времето , което имаме. Като сме поиграли и загряли хуубаво учим някое ново хоро или наблягаме на определен елемент на някое научено-недоучено хоро. Повечето пъти са 2 ма хореографи или учители (незнам как да ги нарека). Когато започнем да играем хората единият показва бавно елементи на някое хоро за някои по-изостанали,както бяхме ние с Цвети и Стела  Crazy Хубавото е, че вече все по-рядко се присъединяваме към тази групичка. За повечето хора учим по 3 варианта. Накрая към 20.10ч. завършваме или с гръцко или с нещо, което ние си изберем. Следват разтяжки, които не са задължителни. Всъщност то нищо не е задължително, всеки си преценява, какво, колко и кога. Натоварването е наистина голамо, но си струва. Ние плащаме на ходене - 5 лв. Мисля, че има и карта 35 лв. за месец. Учителите са много готини и винаги се приемат нови попълнения. Hug Постоянно организират купони в София и извън София. Сега са започнали да канят веднъж в месеца гост хореограф. Повече информация за тях може да видиш на www.horo.bg

# 13
Деситка, а къде са  ви танците по-точно?  Rolling Eyes

# 14
Деситка, а къде са  ви танците по-точно?  Rolling Eyes
В 11-то училище в Дианабад. Близо до читалището където ходихме миналата година при Ицо и Марги, само че от другата страна на булеварда.
Ти как си? Как са нещата при теб? Дядо Коледа донесе ли ти подаръци?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт