Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

При гларусите

Ужасно място с три пъти по ужасно обслужване. Платихме ужасно много пари за коледна почивка а насреща не получихме нищо - тоест не нищо мръсни чаршафи с жълти петна Shocked  Shocked#Cussing out, студени кебапчета,студена вода и температура от 3 да 3 градуса в стаята. Направо съм бясна.. #2gunfire #2gunfire
Персонала беше супер нелюбезен и даже казаха че не ги интерисува защото и те не вземали заплати и без това щели да напускат... Собственика едно дебело кюфте с някяква ултра смешна брада се правеше на голям бизнесмен и каза: Какво искате тука е планина да ви готвим деликатеси и да свети от чистота и да е топло като в тризвезден хотел ли??? Shocked Shocked и "Абе не ме интерисува вие сте си платили..." А и снимките в интернет въобще не са това което е в действителност. Оф бясна съм и не защото платихме една торба пари а в замяна не получихме нищо а защото ми провалиха коледата.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Извинявайте че съм толкова бясна но исках да си изплача мъката пред някой...
Цитирай

Варна

Няма да ходим !!! съжалявам за това ,което ви се е случило  Confused
Цитирай

У дома, при моето семейство

Мариянка, сигурна ли си че "При Кмета"  сте ходили. Ние ходим в годината по няколко пъти там и сме много доволни. Собственикът изобщо не е "дебело кюфте с брада", а младо момче на 30годи, казва се Иво, а приятелката му Ади. Там няма обслужващ персонал, а си готвиш сам, къщата е централно парно, има камина, и агрегат ако спре тока. Винаги е било  много топло дори в най-адската зима. А отношението им към гостите е повече от превъзходно.
Без да се засягаш, съжалявам за провалената ви Коледа, но да не би да грешиш нещо.  Още веднъж нищо лично  bouquet
Това ли е къщата?
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&s=-134
http://images22.snimka.bg/004799361-thumb.jpg
а това е собственика на къщата.
« Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 15:02 от milenazd »
Цитирай

София /Абсурдистан

Ходейки по такива обекти, опитът ми е показал, че винаги трябва да се  носи в багажа и една печка-духалка; оказва се, че никога не е излишна  Mr. Green
Цитирай

Ходейки по такива обекти, опитът ми е показал, че винаги трябва да се  носи в багажа и една печка-духалка; оказва се, че никога не е излишна  Mr. Green

вярно е това Mr. Green
Цитирай

Варна

И ние винаги така правим, та даже носим две духалки една за стаята на детето и една за нашата стая.
Цитирай

За тази къща не знам, ама съм била в друга подобна и повече не ми се ходи по такива къщи.

До къщата нямаше асфалтов път и собственика щеше да ни чака да товари на джип багажа.Джип не видяхме, носихме си го сами на ръце - 1-2км беше разстоянието.
Къщата щеше да е отоплена, но като пристигнахме се оказа, че камина не беше палена, нито включван електроуред от миналата година. Отидоха 5-6 часа, че и повече докато се стопли механата и спалните, а до тогава - 'Нали имате топли дрехи?' - беше репликата на собственика.

Уж имаше коне за яздене, ама се оказа че са само кобили и то бременни в момента.Щяхме и моторна шейна да караме, но тя беше зазимена и покрита с найлон и не ни беше предоставена за ползване.
И т.н. и т.н.

По-добре в 3* хотел или в къщи! Стига експерименти!

А, забравих - завивките бяха недостатъчно и то на този кучи студ.Оттогава си ходим в колата с една резервна завивка... Tired
Цитирай

Варна

Ние септември месец ходихме в Багалевци, в една къща и останахме много доволни. Домакините бяха много рюбезни и тая жена беше направо душичка. Готвеше ни квото си поискаме. Може и 10 вечерта да е, но като й кажем, че ни се яде еди кво си и тя веднага ставаше без никакви проблеми да ни сготви. А готвеше превъзходно. Самата къща беше долу-горе добре. Кофти беше само, че на две от стаите се падаше обща баня и тоалетна, но като цяло беше ОК. Между другото тогава се чудехме дали да не отидем "При кмета" в Мийковци, но избрахме Багалевци  Peace
Цитирай

Дали наистина става въпрос за същата къща ShockedИ ние сме ходили ''При кмета''-по горе са показани снимки-останахме много доволни,беше топло и чисто Thinking
Цитирай

София

Аз за това по такъв тип къщи и по разни села не ходя  Confused не знам какво да очаквам .
Обичам си проверените хотели  Very Happy
Съжалявам за неприятното преживяване !
Цитирай

Варна

Точно При Кмета не съм ходила, но преди години съм ходила в село Мийковци и само хубави спомени съм запазила там. На една от снимките по-горе видях един мъж да държи един кон (ама как го описах само) и ми се стори, че той е кмета на селото още от онези години. Някой да знае дали съм права. Познавам го лично, но в последствие загубихме връзка и не сме се чували отдавна. Да не би той да е собсвеника newsm78 За При Кмета съм чувала добри отзиви от познати.
Цитирай

да, той е собственика
Цитирай

Варна

да, той е собственика
Благодаря  Peace
Цитирай

Gorna Orqhovica

Изумена съм да прочета това,ходили сме там няколко пъти и навсякъде свети от чистота,а къщата е много топла,защото е с парно,дограмата е нова и не духа от никъде.Собственикът наистина е млад и се каза Ивайло,няма брада и не прилича на кюфте,ама никак даже.Доколкото знам в момента Мийковци е с кметица,нейният мъж също дава стаи под наем и по мое мнение там е ужасно,да не би да сте ходили там и да сте се объркали?
Цитирай

София

Мда, авторката оплю къщата, но така и не се върна да уточни дали става дума за същата къща.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора