Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравйте

Имам нова печка, но покрай готвенето тия дни си омазах яко котлоните и сега сечудя с какво мога да ги почистя... Около тях чистя с ЦИФ, но самите плочи?
Ако някой сподели идея, ще съм му много благодарна   bouquet
Цитирай

БУРГАС

Аз си купих от тук от една дистрибуторка домакинска паста на БИО.Само намазвам котлоните като са изцапани,оставям малко време и избърсвамс мокра гъба.Страхотна паста.Е,ако са много замърсени иска малко търкане,но пак всичко блесва.
Цитирай

София

Пак с Циф-а на става ли?
Цитирай

В сърцето на Пламен

Пак с Циф-а на става ли?
newsm78Аз така ги чистя,с Циф.
Цитирай

Варна

Аз си бях взела една паста от Технополис, немска някаква, продават ги до печките. Загрява се леко котлонът и се минава с пастата, тя си е оборудвана с една твърда гъбичка, после загряваш котлона още. Не знам колко чисти, ама е черна и като мина с нея, котлоните стават като нови hahaha
Цитирай

София

newsm78Аз така ги чистя,с Циф.
Аз също ги чистя с Циф
Цитирай

София

Имам някаква паста от немско, която изчиства всичко така, все едно котлоните са току-що купени. Peace
Цитирай

В упътването на моята печка, която вече е на около 14 години (пу-пу не и личат), пишеше че периодично котлоните се намазват с олио и се пускат за малко да се загреят и обгорят. Стават чернички, като нови. Аз така правя. На гъбата с която мия съдовете малко олио, намазвам котлоните, които трябва да не са топли и ги пускам за две-три-пет минути. Аспиратора също.
Цитирай

BG

Аз си бях взела една паста от Технополис, немска някаква, продават ги до печките. Загрява се леко котлонът и се минава с пастата, тя си е оборудвана с една твърда гъбичка, после загряваш котлона още. Не знам колко чисти, ама е черна и като мина с нея, котлоните стават като нови hahaha

Свекърва ми ползва такава - много е ефектна.
Цитирай

София

Много благодаря за отговорите, ще пробвам  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.