Мога ли сама да приготвям сухарите?

  • 910
  • 21
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте мами, дъщеря ми е на 7,5 месеца и мисля да започна да давам попара. Питането ми е дали има смисъл да купувам готови сухари или мога да ги приготвям и сама. И как точно и с какъв хляб е най-добре да ги правя.

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А защо да не може newsm78

# 2
  • Мнения: 1 586
Аз лично си купувам,защо искаш сама да ги приготвяш?Готовите са много хубави!

# 3
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Защо да не можеш? Аз лично купувах тези на "Голдис", защото са много фини. Има ги почти във всички хранителни магазини. Но не пречи и да се правят у дома.

# 4
  • Мнения: 1 294
Можеш, но за какъв дявол ти трябва newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз купувам - лесно, удобно и вкусно.

# 6
  • Мнения: 24
Моето детенце е с абкм и в началото аз му ги приготвях но става много бавно.сега вече купувам

# 7
  • Мнения: 505
Защо ти е да ги правиш?!  newsm78Няма смисъл. А дали може , сигурно, н оне съм пробвала!

# 8
  • Мнения: 1 217
Аз купувам - лесно, удобно и вкусно.
Peace

# 9
  • Мнения: 636
Можеш, но няма никакъв смисъл. Сухарите на "Goldies" са много хубави - фини са и много лесно се разтварят във вода. Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 553
При всички положения можеш да си приготвиш и сама сухарите, но както и другите споменаха няма смисъл. В търговската мрежа има различни видове и различни марки сухари. Пробвай и ще прецениш за себе си кои са най-добри. Peace

# 11
  • Мнения: 102
Може да си приготвяш сама разбира се но не си струва.
И все пак-това което знам е че трябва хлябът да се "суши" на много слаба фурна,но за колко време зависи от дебелината на филийките.

# 12
  • Мнения: 871
Кому е необходимо да си усложняваш живота Thinking

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кому е необходимо да си усложняваш живота Thinking
Peace

# 14
  • Мнения: 51
Можеш, правят се във фурна. Трябва да се съхраняват в платнени торбички, за да не се спарват. Аз не правя а купувам, но съм питала информативно, правените били по-малко калорични, защото в другите слагали някакъв подсладител. Не знам до колко е вярно, педиатър ми го е казал. Купувай и прави попари, важното е да има кой да ги изяжда:)

Общи условия

Активация на акаунт