Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Бяхме по Коледа в Търново и оставих закупуването на елха за вкъщи за между празниците - и сега, олеле, не виждам никъде.
Някой да знае къде има окъснели елхи, най-добре в саксийка, в краен случай без?
Пластмасова нищъ.
Благодарско предварително!
Цитирай

Виждам те като бракониерка.
Друг изход няма. Или художник.
Цитирай

Художник хубу, ама съм надула на детето главата колко важно е да ти замирише на смола.
Пуууу, уста голяма, що ти трябваше да се отваряш!

Кажете ми, че в Бриколаж да речем има, инак утре тръгвам да събирам вина под формата на големшки клони от борове и елхи.
Цитирай

Майничка

В Билла имаше вчера следобед, но не вътре, а отстрани на магазина. Обаче в Пловдив.
Цитирай

Таман ме зарадва, жено. За София питам.
Цитирай

София

На пазара няма ли, Анде? Тази година не знам, но обикновено продават  newsm78
Цитирай

Кой пазар? От кварталния идвам, там - йок. Преди Коледа имало. В парка Заимов имаше миналата година - сега обаче нямаааа. Намерих едни в саксия, ама високи, пършиви и без връх. 95 лева парчето, кой иска-иска. Thinking
Цитирай

Там, където съм безумно щастлива!!!

Еми в крайна сметка вземи изкуствена,пък другата година ще се подготвиш от по-раничко (както и аз)
Цитирай

София

Тцъ, Анде, избракониерствай по тъмно клони от боровете в квартала, после вземи ролка тиксо и измайсторете с Ането елха. Хем забавно, хем творческо, хем и поука можеш да измислиш... а и на смола ще замирише  Smile
Цитирай

Така и ще постъпя, ако утре набегът на татко й до Кирковския пазар не даде резултат. Някой да е ходил днес и да може да ми каже има ли сми?
До Бриколаж звъних, нъцки.
А елха от клони съм правила вече, накрая май пак тъй ще стане.
Цитирай

София

Другия път да си знаеш  Mr. Green  И в Дружба елхите изчезнаха, няма ги вече
Цитирай

На Коледа продаваха пред Хит-Младост.

Сетих се как преди няколко години един приятел беше купил един камион елхи след Коледа да ги продава. Естествено няма кой да купи по това време. Но той седя навън до късно вечерта на 31 с надежда някой закъсал за елха да мине Laughing
Цитирай

София

Сутринта, видях, че в началото на Заимов, срещу питиепродавницата Бай Генчо (срещу Института по Паразитология), продават живи елхи, на кръстачки, ама вечерта не обърнах внимание там ли са пак.  Embarassed
Цитирай

Ами оттам минах, де - нямаше!

Благодаря на пЛетящата, господ да наспори дъхаво сенце цяла година, че ми даде нишан де да търся  Laughing
Цитирай

Някой няма ли, дето му е омръзнала неговата, да ти я продаде на половин цена.
То пък ако не е истинска, че голяма работа. Фъсни с дезодорант, да ти замирише на бор.
Коскоджамити мъже пазаруват надуваеми женки от сексшопа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора