Дайте идея за марка столче за кола

  • 1 064
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Утре отивам да купувам на малчо и не мога да се реша какъв модел и марка да бъде, на 9 месеца е  и кошницата започна да му става малка.

# 1
  • Мнения: 5 790
Аз мога само да те посъветвам да си избереш столче, което му се маха облегалката. Така ще можете да го ползвате по-дълго време.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
Аз мога само да те посъветвам да си избереш столче, което му се маха облегалката. Така ще можете да го ползвате по-дълго време.
Нашето е такова на Concord и за сега съм много доволна. Струва 300лв. и е с памучна тапицерия, което за лятото е добър вариант. Иначе тези с тапицерия като в колите бяха по 400.

# 3
  • Мнения: 545
Аз ще избирам между Чико и Макси Кози.

# 4
# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Maxi-Cosi Peace

# 6
  • Мнения: 10 982
Maxi-Cosi или Romer Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами има доста модели и марки, но  зависи колко пари си готова да дадеш има от 130- 500лв.   

# 8
  • Мнения: 864
Ами има доста модели и марки, но  зависи колко пари си готова да дадеш има от 130- 500лв.   
Ти сама ще си прецениш.Зависи какви парички можеш да отделиш.

# 9
  • Мнения: 1 196
Аз купих на Бертони за 75лв. от Илиенци.Доволна съм.А и за тези пари и кошница не можеш да си купиш!Не знам само лятото как ще е с дамаската!

# 10
  • Мнения: 44
Не бих се съобраzила с цени, а с покаzатели на т.нар. тестове. Не е важен цветът на тапицерията, а сигурността на детето. 

# 11
  • София
  • Мнения: 508
Maxi-Cosi   Peace Ако те притеснява цената по добре си купи втора употреба от колкото да даваш пари за разни марки, на които не можеш да имаш голямо доверие при инцидент /да не дава господ/

# 12
  • Мнения: 5 401
Maxi-Cosi   Peace Ако те притеснява цената по добре си купи втора употреба от колкото да даваш пари за разни марки, на които не можеш да имаш голямо доверие при инцидент /да не дава господ/

Напълно подкрепям, с уточнението, че това столче ще се ползва далеч по-дълго от кошницата 0-10 кг!

# 13
  • Мнения: 27
Peg-Perego или Graco

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Ние купихме Чиполино Рафаело от 9 до 36 кг скоро. Изглежда ми удобно и надявам се сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт