Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора
Знаете ли как да науча номера на някоя фактура на служебния ми телефон, който е на Мтел? Искам да се регистрирам в нета и там да си чета подробните разпечатки, но сметките не идват при мен и няма как да я видя от писмото Tired Знаете ли друг начин?
Цитирай

Ми на *88 няма ли да ти я кажат ако кажеш името на което се води телефона/ И като кажеш, че е служебен и за какво ти трябва номера на фактурата, може и да могат да ти помогнат  Thinking (леле, как объркано го написах...  ooooh! )
Цитирай

Няма начин да ти го кажат на *88. Нали все пак го искат тоя номер, за да докажеш, че си титуляр и искаш да си провериш твоята сметка.  То ако така ставаше, всеки щеше да има достъп до разпечатката на който си поиска.  Laughing
Цитирай

аз нали ще се обадя от същия  номер за който искам инфото newsm78
Цитирай

Ми да. Пък и нали това ти е питането- за номера на фактурата. Просто се обади и питай, поне ще те посъветват нещо. ПОсле кажи какво е станало, че и на мен ми стана интересно.

Дано попаднеш на някой, който е наясно и има желание да помогне, че има и вариант да не сполучиш, ако не улучиш правилният човек  Crazy

Ако знаеш име и ЕГН на човека на когото е телефона или някакви други дани, с които да покажеш, че искаш точно за твоя си телефон данни, може би няма да има проблем. Това само хипотетично, обаче.

Все пак звънни Thinking
Цитирай

Фактурата е обща за всички телефони в групата ви. Няма как да стане според мен. Можеш да си научиш сумата на сметката до момента от Mtel+ менюто.
Цитирай

Личния ми телефон е на Глобул, и на него като се обаждах да ми активират клиър ми искаха ЕГН и трите имена.....предполагам, че и сега ще трябва да изровя на шефа ми ЕГН-то, което май го има на трудовия ми договор newsm78 Ще проверя Peace
Мерси на всички за помощтта Hug bouquet
Цитирай

Трябва ти един 4 цифрен номер от фактурата. ЕГН на шефа няма да свърши работа.
Цитирай

Така и така темата е за М-Тел, моля някой да каже, как да си разбера сметката до момента? *88 и после? Почват да ми говорят едни дълги и широки и до никъде не стигаме...
Цитирай

Точно ЕГН-то ще й свърши работа, ако  договора е на името на шефа й.
Последните четири цифри от ЕГН-то на титуляра по договора са това, което ти трябва. Peace
Цитирай

Така и така темата е за М-Тел, моля някой да каже, как да си разбера сметката до момента? *88 и после? Почват да ми говорят едни дълги и широки и до никъде не стигаме...

Имаш някъде в телефона меню Mtel -> M-Tel+ ->M-Tel Info -> Moyata smetka

Ползвам го редовно, че не обичам да ми говорят на *88, а гледам да не превишавам служебния лимит.
Цитирай

Последните четири цифри от ЕГН-то на титуляра по договора са това, което ти трябва. Peace

Интересно, но не ми се вярва. Имам и личен телефон към М-Тел и това не е така.
А моя шеф като няма ЕГН какво правим?
Както казах, не ми се вярва да е правило.
Цитирай

пробвах с последните цифри на ЕГН-то но не става Tired
Цитирай

Последните 4 цифри от ЕГН-то са персонален код.Той служи за плащане през банкомат примерно.За фактура,трябва съвсем друг номер,номерът на фактурата,който е 10 цифрен.
Цитирай

Дано да стане, ама не ми се вярва. Пиши все пак, ако има развой.  Wink
Цитирай

1-14 от 29 отговора