Номер на фактура от Мтел

  • 9 274
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 372
Знаете ли как да науча номера на някоя фактура на служебния ми телефон, който е на Мтел? Искам да се регистрирам в нета и там да си чета подробните разпечатки, но сметките не идват при мен и няма как да я видя от писмото Tired Знаете ли друг начин?

# 1
  • Мнения: 5 622
Ми на *88 няма ли да ти я кажат ако кажеш името на което се води телефона/ И като кажеш, че е служебен и за какво ти трябва номера на фактурата, може и да могат да ти помогнат  Thinking (леле, как объркано го написах...  ooooh! )

# 2
  • София
  • Мнения: 1 890
 Няма начин да ти го кажат на *88. Нали все пак го искат тоя номер, за да докажеш, че си титуляр и искаш да си провериш твоята сметка.  То ако така ставаше, всеки щеше да има достъп до разпечатката на който си поиска.  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 372
аз нали ще се обадя от същия  номер за който искам инфото newsm78

# 4
  • Мнения: 5 622
Ми да. Пък и нали това ти е питането- за номера на фактурата. Просто се обади и питай, поне ще те посъветват нещо. ПОсле кажи какво е станало, че и на мен ми стана интересно.

Дано попаднеш на някой, който е наясно и има желание да помогне, че има и вариант да не сполучиш, ако не улучиш правилният човек  Crazy

Ако знаеш име и ЕГН на човека на когото е телефона или някакви други дани, с които да покажеш, че искаш точно за твоя си телефон данни, може би няма да има проблем. Това само хипотетично, обаче.

Все пак звънни Thinking

# 5
  • Мнения: 4 651
Фактурата е обща за всички телефони в групата ви. Няма как да стане според мен. Можеш да си научиш сумата на сметката до момента от Mtel+ менюто.

# 6
  • Мнения: 3 372
Личния ми телефон е на Глобул, и на него като се обаждах да ми активират клиър ми искаха ЕГН и трите имена.....предполагам, че и сега ще трябва да изровя на шефа ми ЕГН-то, което май го има на трудовия ми договор newsm78 Ще проверя Peace
Мерси на всички за помощтта Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 651
Трябва ти един 4 цифрен номер от фактурата. ЕГН на шефа няма да свърши работа.

# 8
  • Мнения: 5 468
Така и така темата е за М-Тел, моля някой да каже, как да си разбера сметката до момента? *88 и после? Почват да ми говорят едни дълги и широки и до никъде не стигаме...

# 9
  • Мнения: X
Трябва ти един 4 цифрен номер от фактурата. ЕГН на шефа няма да свърши работа.

Точно ЕГН-то ще й свърши работа, ако  договора е на името на шефа й.
Последните четири цифри от ЕГН-то на титуляра по договора са това, което ти трябва. Peace

# 10
  • Мнения: 4 651
Така и така темата е за М-Тел, моля някой да каже, как да си разбера сметката до момента? *88 и после? Почват да ми говорят едни дълги и широки и до никъде не стигаме...

Имаш някъде в телефона меню Mtel -> M-Tel+ ->M-Tel Info -> Moyata smetka

Ползвам го редовно, че не обичам да ми говорят на *88, а гледам да не превишавам служебния лимит.

# 11
  • Мнения: 4 651
Трябва ти един 4 цифрен номер от фактурата. ЕГН на шефа няма да свърши работа.

Точно ЕГН-то ще й свърши работа, ако  договора е на името на шефа й.
Последните четири цифри от ЕГН-то на титуляра по договора са това, което ти трябва. Peace

Интересно, но не ми се вярва. Имам и личен телефон към М-Тел и това не е така.
А моя шеф като няма ЕГН какво правим?
Както казах, не ми се вярва да е правило.

# 12
  • Мнения: 3 372
Трябва ти един 4 цифрен номер от фактурата. ЕГН на шефа няма да свърши работа.

Точно ЕГН-то ще й свърши работа, ако  договора е на името на шефа й.
Последните четири цифри от ЕГН-то на титуляра по договора са това, което ти трябва. Peace
пробвах с последните цифри на ЕГН-то но не става Tired

# 13
  • Мнения: 4 435
Последните 4 цифри от ЕГН-то са персонален код.Той служи за плащане през банкомат примерно.За фактура,трябва съвсем друг номер,номерът на фактурата,който е 10 цифрен.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 890
 Дано да стане, ама не ми се вярва. Пиши все пак, ако има развой.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт