Частно училище "Света София"?

  • 8 968
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 037
Извинете ме, ако повтарям предишна тема, но търсачката не намери нищо.
Въпросът ми е, имате ли преки впечатления от това училище в "Княжево"? Какви са условията и цените? Как се чувстват децата, на какво се набляга, надеждно ли е?
Става дума за дете, което септември ще е втори клас.
Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 168
Две съседчета учат там. Сутрин тръгват весели, автобусчето ги взима, към 17 часа детегледачката ги чака пред сградата- скапани са!
За мен е необяснимо... Амбиции за задоволяване.
Родителите май са доволни.

# 2
  • Мнения: 4 877
Детето ми се чувства прекрасно там.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 194
В тази тема имаше доста дискусии по въпроса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172588.0

# 4
  • Мнения: 2 037
Мерси много. Ще прегледам и темата, за която е линка.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
На едни приятели детето е там предучилищна. Доста търсиха и се интересуваха, преди да го изберат. За зарибявка постоянно от у-щето им пращах инфо на мейлите къде са приети техни ученици да следват. Много са доволни, а и малката е супер доволна. Не им е било свръх амбиция да е в частно у-ще, просто им хареса от всякъде, а и наистина учат, а не просто за пари да пишат оценки, както е в много частни у-ща.

# 6
  • Мнения: 2 037
Точно това ме озадачи, че на моя и-майл със запитване изобщо не отговориха....

# 7
  • София
  • Мнения: 2 708
Моята племенница учи там, много е доволна, обучението е на много добро ниво

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Точно това ме озадачи, че на моя и-майл със запитване изобщо не отговориха....

Те сега са ваканция. Да не би за това така.

# 9
  • Мнения: 1 180
Детето ми е трета година там. В никакъв случай не се връща "скапано", напротив. Аз съм доволна - от отношението, от обучението /доста ги бръчкат/, от дисциплината. А най-важното е, че на детето му харесва! Попаднахме в това училище почти случайно - бях се спряла на три - едното не ми хареса, второто беше на другия край на София и остана това.

# 10
  • Мнения: 2 037
Таня Д, а каква е таксата на година? Може и на лични. И какво включва тя. Както писах по-горе, не ми отговориха на мейла. Ще ида след ваканцията.

Общи условия

Активация на акаунт