Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Боса по асфалта вървя си ...

Харесала съм си един gsm, който е нов и по повечето магазини е с поне 150-200 кинта отгоре. Интересува ме някой пазарувал ли е от магазин "Time is money", намиращ се в София,бул. Фритьоф Нансен 29 ( до община Лозенец и Булгартабак). Какви отзиви имате, ако сте пазарували от там? Качествена ли са мобилните апарати там?
Цитирай

София

Не съм купувала телефон оттам, но на два пъти им носих GSM-и за поправка и съм много доволна - сервизното обслужване е бързо и качествено.
Цитирай

София

Аз съм много доволен от тях. Не е за подценяваме предполагам и това, че собственикът на фирмата ми е стар приятел. За цената ми е много чудно. Подобна разлика мисля, че е невъзможна. Да не си гледала някой гсм 2ра у-ба ?
Сервизът наистина беше добър, ама вече го няма Sad
Цитирай

София

сестра ми си е купувала телефон от там и е доволна
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Аз съм много доволен от тях. Не е за подценяваме предполагам и това, че собственикът на фирмата ми е стар приятел.

На Ради ли бяха тези магазини?
Цитирай

София

Ради е само управител.
Цитирай

София

Да, пазарувала съм от там два пъти, мои познати също, защото цените наистина са добри. След време пак исках да си взема нов телефон от там, но нямаха цвета който исках, 2 месеца чаках, звънях им и тн, и така и не го докараха. Накрая ми писна да чакам, и потърсих в интернет продажба онлайн на мобилни телефони, намерих цвета който исках много бързо, щяха да ми го донесат на другия ден, но нямах търпение, звъннах в офиса им и отидох да си го взема лично, и даже беше по- евтин от time is money, а досега си мислех, че те държат едни от най- ниските цени.  Peace
Цитирай

Много често има разлика в цените на gsm-ите в различните магазини. Аз съм си харесала Sony Ericsson W910 във виолетово червения цвят. В "Time is money" е 659 лв. В гет.бг е 656 лв. В handy е 699 лв. В Германос e 799 лв. със СИМ карта на GLOBUL и 849 лв. на изплащане и на всичкото отгоре е в стандартен черен цвят. Ясно се вижда за каква разлика в цените става въпрос.
Цитирай

в ябълковата градина

Аз съм си взимала гсм от Time is money, но не точно от този магазин.
Доволна съм.
Нямах проблеми с телефона.
Цитирай

Къде другаде имат магазини. Аз в сайта им видях, че имат само на Фритьоф Нансен.
Цитирай

в ябълковата градина

Имаха в подлеза на НДК, подлеза на Фр.Нансен и Евлоги Георгиев. Вече го няма там.
Цитирай

Blagodarsko za informaciata
Цитирай

София

мъжът ми ми бше купувал от там гсм. доволна съм...а до качеството нателефона - то е до модел и марка, а не до магазин все пак.
Цитирай

Не е само до марка. Преди от Пловдив съм си купувала 2 телефона - Цони Ериксон от 1 и същи магазин. И двата ходиха няколко пъти на ремонт. След време си взех Самсунг от друг магазин - няма проблеми. Тук във форума съм се начела на коментари за кофти магазини и гсми
Цитирай

София

ами аз имам сименс,вече е на 3 години и горкия е изтърпял много...детето му е фен постоянно го отваря, хапе, хвърля има дупки и на батерията от зъби даже - но си работи Wink Здрав и издръжлив се оказа...но според мен си е от телефона , не от магазина Wink

А за твоя случай - такова сравнение може да правиш само ако трите ти телефона са били един и същи модел....но сони ериксон и самсунг....може би там е причината за ремоните, а не в магазина...

Но може и да греша Wink Може пък да внасят от различни места и различно качество....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора