Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София Люлин 10

Моля тези който са използвали крема за крусти на Мустела Stelaker,да ми кажат колко време са мазали бебето?
На мен ми казаха 3 дни мажа и 3 дни почиваме.
Така ли се маже,или може и всяка вечер?
И колко дълго може да се маже?
Благодаря ви предварително   bouquet
Цитирай

Silvermoon

Не съм чувала че трябва да се прави почивка и никой не ми е казвал подобно нещо.
Използвах го непрекъснато докато крустите изчезнаха, до колкото си спомням това беше  период от приблизително  две седмици.
Използвах и пяната на Мустела против крусти.
Проблеми с тази козметика дъщеря ми не е имала.
Цитирай

Асеновград

И аз го използвах постоянно,докато паднаха.
Цитирай

Варна

Аз също го използвах без почивка но нямаше нужда да мажа повече от 5 пъти 35
Цитирай

Brokenpromiseland

Ами и ние паузи не сме правили...Обикновено сутрин я мажех и вечер при къпането го отмивах.
В листовката мисля че пишеше да се мажи вечер, но сутрин не исках да и мокря главичката,затова малко обърнах режима.Използвах го в рамkите на 2-3 седмици до пълното изчезване на крустите.
Ако имаш нкакви съмнения чети листовката......едва ли производитлите ще скрият от нас факта че трябва да се прави почивка, ако беше необходимо.
Цитирай

Плевен

Използвах го без почивка,всяка вечер докато паднаха всички  bouquet
Цитирай

Earth

Използвах го без почивка; проблема се реши за точно 4 дни  Peace
Цитирай

София Люлин 10

А когато го миете търкате ли с четка?
Цитирай

Silvermoon

Не, не търкам нищо. Измивам косата с пяната и после хубаво я разрешавам с гребенче. Крустите се забелват и падат сами при разресването.
Не е хубаво да триеш скалпа на бебето може да му направиш  ранички и да му е неприятно.
Цитирай

Плевен

Shocked
Цитирай

София

Не се шокирай толкова, вероятно става дума за бебешка четка за коса.

Аз също не съм чувала за почивка между мазанията и доколкото си спомням и в листовката не пише нищо такова. При нас паднаха много бързо, за няколко дни. Мажех сутрин и измивах вечер.
Да, добре е да минаваш с гребенче или четка за коса докато измиваш косичката, така падат още по-бързо.
Цитирай

София

Аз го ползвам от 6 дни всеки ден.Мажа сутрин и вечер го измивам с шампоана които си ползвам на Мустела.Вече почти изчезнаха Smile
Цитирай

БУРГАС

И при нас изчезнаха още на 4тия - 5тия ден.
Цитирай

Открих много и големи крусти по фонтанелата на дъщеря ми, когато беше на 6 месеца. Embarassed Два последователни дена я мазах с крема на Мустела и на третия ден нямаше и следа от тях. Peace
Разресвах я с бебешки гребен или избутвах крустите с клечка за уши. На опаковката на крема не пише да се правят паузи между намазванията.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

"Употреба:
Нанасяйте върху крустите с лек масаж.
Оставете да действа през нощта, след което измийте с мек шампоан.

Полезен съвет

Не се опитвайте да махнете крустите с пръсти. Нежно разресвайте косата всеки ден. Измивайте косата без да триете."

Това е от сайта на мустела за използването на кремчето Peace

Ние сме само с пяна за крусти, но и с едно мазило изписано от педиатър, което трябва да се маже един месец. Като гледам какъв ефект има това кремче, ще го взема и за малкия Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора