Споделете 39

  • 24 811
  • 1 141
  •   1
Отговори
# 75
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оф, отивам на село. Хич не ми се ходи и никак не съм в настроение, ама кво да се прави. И ще сме четирима на задната седалка, просто безумие. Офф...

# 76
  • Мнения: 984
Бет, идеята ти е чудесна!

Имаме квартален луд. Ама луд с буен нрав.

Пътувам в автобуса и този се качва /той е с лека форма на ДЦП, но  ходи с патерица/, залииита и аз станах да му помогна на човека. Срещала съм го и преди и знам, че пуска ръце на всяка жена, до която се докосне, но не очаквах, че ще го направи в автобус, при това в почти безпомощно състояние. Crazy Цапнах го и той с усмивка ми предложи 5 лева за "услугата". УжасТ ви казвам. Ако не беше инвалид щях да го пребия този.

Освен това е и поет. За първи път като го видях на кварталното пазарче си купих неговата стихосбирка - продаваше я насред пазара до училището. Викаше така, със силен глас: "Стихосбиркааааа, моля помогнете на поета!" Laughing И аз си купих. Тогава го видях, че посяга. Confused

ДеянаЗ, беше го загубил.

# 77
  • Мнения: 17 407
Мишоне, споко, бе! Той е и със засегнат интелект очевидно. Всеки си е изперкал в някаква насока- тези, дето пускат ръце имам предвид

# 78
  • Мнения: 3 405
Мишоне, този да не е един дето обикаля по улиците, облечен с бяла риза и черно сако и говори високо. Вчера ми извика в лицето, че варненските майки сме най-красиви. Имаше и още, но аз се отдалечих и не чух целия рецитал.
Същият преди време на гарата се караше на хората, че никой не му помагал да си носи багажа. Чувала съм го да рецитира стихове край централна поща.

# 79
  • Мнения: 9 865
Установявам, че започват да ми харесват потребители, които НЕ пишат в определени теми.

# 80
  • Мнения: 3 405
Роксич, мерси за снимките!

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз познавам един Васко шофьора, ходи с една щипка и се прави, че кара кола. Ама наистина, така се вживява, спира на  светофарите, намига и дава мигач.  Маршрута му беше по Дондуков  и после не знам, аз учех в пряка на Дондуков и често ни "караше " със съученичките ни до министерски съвет.  Ние заставахме зад него,  вървяхме, а той "брррр" кара колата. Тогава ни беше смешно, сега  мъчно

# 82
  • Мнения: 984
Аджи, трябва да е същият! Защото наистина обикаля навсякъде по линията на №10. Нали е ужасен! Crazy

# 83
  • Мнения: X
Установявам, че започват да ми харесват потребители, които НЕ пишат в определени теми.


Не знам защо, но се почувствах така, сякаш аз съм от тези потребители. Rolling Eyes

Рокси, тази с хорото е убийствена.

# 84
  • Мнения: 1 951
Установявам, че започват да ми харесват потребители, които НЕ пишат в определени теми.

Beth, незнам кои теми визираш, но мен вече ме засърбяха ръцете да попиша малко в ДиС. Ще спра този порив с лакирането на ноктите, за да не чаткам известно време по клавиатурата и да ми мине  Sunglasses Голяма тъпотия се лее там понякога, да...

# 85
  • Мнения: 17 407
Бет, дай по- конкретно! Mr. Green

# 86
  • Мнения: 984
Един нерядко срещан господин е изтрещял, но продължава искри да хвърля.

# 87
  • Мнения: 9 865
Покажете си подаръците, мъжете, децата, свекървите, коремите, дупетата, дрехите, обувките, червата още малко.
Какво получихте за.... колко, как, от кого, защо и пр.
Мразя си: свекърите, сестрите, мъжа, зълвата, етървата, девера и пр.
 hahaha

# 88
  • Мнения: X
Значи все пак се е отнасяло И за мен. Laughing

# 89
  • Мнения: 9 865
Впрочем и аз отчитам мнение в такива теми, но понякога се чудя кого за бога интересува всичко това.

Общи условия

Активация на акаунт