От нова година!

  • 1 638
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Ае здравейте на сички.Аз съм мъж,не знам дали тука ми е мястото,ама и аз ще остслабвам! Shocked Laughing Ся съм 85/187 и искам да сваля 12 кила за месец и половина.Ще се надъхам от новата година и искам вашта подкрепа! Laughing

# 1
  • Мнения: 181
Имаш я, при това 2 януари е много добра датаза начало на промяна в хрянителния режим и начало на отслабване от астрологична гледна точка. Така че давай  newsm10

# 2
  • Мнения: 14
Аз от втори започвам да слабея. Wink 6 кг за 1 месец. Няма да спазвам определена диета, а ще се храня по малко и здравословно. Ще правя упражнения, ще тичам, ще танцувам Grinning Ии 3 пъти в седмицата фитнес. Уф.. дано ми стигне воля. Rolling Eyes

А ти как плануваш да ги сваляш тез' килца? Каква диета си си набелязал, какво ще спортуваш?
 Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 435
Имаш и мойта.И аз почвам от 2-ри. Mr. Green Няма ли да станеш много слабичък на 70кила???Ти на колко си години.Аз искам да сваля 5кила. eat

# 4
  • Мнения: 16
Еми на 17 години съм от Варна.Смятам да си зема някакъв фет бърнър или някви хапове.Диета съм си набелязал-300 калорий на ден!  chef Спорт-Фитнес,но не знам колко ще ми стигне,за това си набелязах и друго нещо..вместо да давам пари за автобус ще ходя пеша до училище,което е на 4 км от нас.Мисля че ходенето пише се отслабва. Simple Smile Бил съм много пъти на диета,но когато видя някое пикантно или чипс,не издържам.Викам си мога и след диетата,и не издържам.Но тоз път идват гости от чужбина,и съм много мотивиран.Ще ги сваля тез килца,и ще почна да правя мускулна маса.Така де това е мойта схема за отслабване,пък ще видим к'во ще стане.Забравих също,че ще си купя чай "Инхуа",или нещо такова,но още не съм се ориентирал за Фетбърнер. newsm74

Какво ще кажете? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 435
Ооооо това с триста калории е лудост. ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 6
  • Мнения: 14
^ Подкрепям. Това, което си си набелязал, не е диета, а глупост. Няма да можеш да издържиш и два дни с толкова малко енергия и определено не трябва да опитваш! Поразгледай форума и ще намериш много разумни диети, с които ще отслабнеш, но не с цената на такъв стрес за организма ти. 12 килограма не са никак много и съвсем спокойно ще ги свалиш, без да тормозиш тялото си!
Това е моето мнение де, ти си знаеш, че имаш правото да правиш, каквото решиш.

Успех! Hug

# 7
  • Мнения: 16
Благодаря на всички,ще видите,че ще успея! Laughing

# 8
  • Мнения: 4 435
Благодаря на всички,ще видите,че ще успея! Laughing

Имаш ли идея какво е 300калории и колко са задължителни при диета? ooooh!

# 9
  • Мнения: 16
Благодаря на всички,ще видите,че ще успея! Laughing

Имаш ли идея какво е 300калории и колко са задължителни при диета? ooooh!

Явно не си ме разбрала.300 калорий ще бъде само от плодове,другото ще бъдат зеленцуци:салати и др.Поне по 1000 калорий на ден! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 942
Aко искаш, ела при нас -отслабващите с Пиер Дюкян, но нещата стават по-бавно

# 11
  • Мнения: 4 435
Благодаря на всички,ще видите,че ще успея! Laughing

Имаш ли идея какво е 300калории и колко са задължителни при диета? ooooh!

Явно не си ме разбрала.300 калорий ще бъде само от плодове,другото ще бъдат зеленцуци:салати и др.Поне по 1000 калорий на ден! Simple Smile

Еми не си го обяснил в поста си.Пише само диета съм намерил-300калории на ден.
Хапвай салатки,пиле,също така аз като отслабвам ям много зелена салата с риба тон,от консервите,но от тази която е във вода или собствен сос.В никакъв случай с масло и т.н.Много хубаво наяждат и е супер малко калории.Другото хубаво е супи,ако обичаш е много добро за диета. Peace

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз се точа да почна след нова година някаква диетка  Rolling Eyes имам за сваляне около 5 кг. но са ми много трудни така са ми запекли тия килограми не мърдат и това си е .Знам че на са много ама .... от лятото ги мъча и нищо  Confused
Ще следя темата за идейки  Peace

# 13
  • Мнения: 4 435
И аз се точа да почна след нова година някаква диетка  Rolling Eyes имам за сваляне около 5 кг. но са ми много трудни така са ми запекли тия килограми не мърдат и това си е .Знам че на са много ама .... от лятото ги мъча и нищо  Confused

Искаш ли да ги мъчим заедно.И моите са много трудни. Grinning

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Искаш ли да ги мъчим заедно.И моите са много трудни. Grinning
Peace Става  Grinning След НГ съм редовен абонат тук  Crazy Hug Laughing За сега само се ровча по темите и ги преслушвам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт