Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Анкета

Кога "изби" първото зъбче на детето ви? Ако имате две или повече деца, моля посочете най-късния срок на поява на зъб.

Въведи твоя глас

София

Първият рожден ден на дъщеря ми наближава, а тя няма нито един зъб, няма и признаци на скорошно озъбване. Нейните "набори" вече имат масово по 3-4 та дори и 8 зъба. Rolling Eyes

Нормално ли е това късно никнене на зъби, признак ли е на нещо притеснително? Педиатърката ни не се тревожи, казва "Там са" и това е. Но искам и вашето мнение!

Благодаря предварително за всички отговори!  bouquet
Цитирай

София - Младост 1А

Няма страшно, ще избият. При някои деца става по рано, при други по късно. На племенника му се появиха след годинката. Сега си има устенца пълни със зъбенца.
Цитирай

Бургас

На Тери първото зъбче изби точно 2 седмици преди РД.Нямаше никакви признаци.
Цитирай

Пловдив

На Калоян първото зъбче му изби 2 седмици след рожденния ден. Вече си мислех, че това дете ще остане без зъби.  Crazy Сега има 6 броя. Не се притеснявай излишно, както ти е казала лекарката - там са.   Mr. Green
Цитирай

София

Щом лекарката ви не намира нищо притеснително не се шашкай и ти.
На моят син му избиха два зъба около 6-7-месечен и от тогава нищо. Чак сега му избиха още два, и аз бях в чуденка.
Цитирай

Сливен

Към 7-ия месец им избиха първите зъби и на двамата. Обаче за доста дечица съм чувала, които чак към годинката, че и след това се озъбват. Не виждам нищо притеснително в това.
Цитирай
На моето слънце и изби зъбче преди 3 дни - на 1г и 1м и то се вижда само едно малко ръбче, а другите нямат никакви признаци, че скоро ще порастнат.
Цитирай

София

Всяко дете е различно. Първото зъбче на дъщеря ми изби, когато тя навърши 11 месеца. Синът ми се сдоби с два горни и два долни още на 8 мес.
Цитирай

София

На голямата щерка около 6 месец, а на малката около 8-9 месец.
Няма нищо притеснително в това да растат късно зъбките.
Дори знам от зъболекари че колкото по-късно излезнат толкова по-добре  Peace
Цитирай

Няма човек без зъби-така ми каза стоматологът, при който заведох голямата си дъщеря на 1 год.....първото и зъбче се показа на 1г. и 3 мес., а при малката преди годинката...
Цитирай

На седем месеца изби първия зъб. На едно съседско дете на годинка и два месеца започнаха да му никнат зъбите.
Цитирай

София

На Дияна 1вият й зъб изби на 6 месеца, но моя първи се е появил на 1г4м Smile
Преди много време писах как педиатърката на Дияна ме успокояваше, че дете без зъби няма, и че даже е имала случай на дете родено със зъб.
Цитирай

В Средната земя

Нашето зъбче се появи точно на 10 месеца, сега вече имаме 4 и комай още ще излизат Smile Не се притеснявай и аз се чудех кога ще излязат тези зъби на всяка консултация питах педиатърката и тя ме успокояваше, че дете без зъби и коса няма /че и косата ни е кът Smile/
Цитирай

Русе

на 7 мес.

Колкото по-късно, толкова по-здрави
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Първота зъбче на моя калпазан се появи в края на 10 м  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора