Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 28 дек. 2007, 13:48 ч.

майчинство

  • 360
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
да ми кажете нещо за прехвърляне на майчинството, защото търсачката не ми показва нищо, пише че няма намерени резултати.

# 1
  • Мнения: 15 043
Какво те интересува точно? Можеш да пишеш и на лични, ако не желаеш да е тук.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Можеш да прехвърлиш майчинство (отпуск за отглеждане на дете до 2-годишна възраст) на бащата или друг роднина ако работи на трудов договор, но това след като ти изтекат 315 дни отпуск за бременност и раждане.
А какво по-точно те интересува?

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 977
Пусни си въпроса в темата"Майчинството счетоводно", там ще ти отговорят компетентно.

# 4
  • Portsmouth
  • Мнения: 720
това ще  ти свърши работа , ако имаш въпроси пиши  Обезщетение при отглеждане на малко дете

Чл. 53. (1) (Изм. - ДВ, бр. 1 от 2002 г., в сила от 01.01.2002 г.) След изтичането на срока на обезщетението за бременност и раждане през време на допълнителния платен отпуск за отглеждане на малко дете на майката (осиновителката) се изплаща месечно парично обезщетение в размер определен със Закона за бюджета на държавното обществено осигуряване.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 1 от 2002 г., в сила от 01.01.2002 г.) Когато допълнителният платен отпуск за отглеждането на малко дете вместо от майката (осиновителката) се ползва от бащата (осиновителя) или от лицето, което е поело отглеждането на детето, се изплаща месечно парично обезщетение в размер определен със Закона за бюджета на държавното обществено осигуряване. Това обезщетение се изплаща на настойника, когато той ползва отпуска по чл. 167, ал. 2 от Кодекса на труда.
(3) (Нова - ДВ, бр. 69 от 2004 г., в сила от 01.07.2004 г.) Обезщетението по ал. 1 се изплаща и на лицата, които ползват отпуск за отглеждане на дете до двегодишна възраст, настанено по реда на чл. 26, ал. 1 от Закона за закрила на детето.



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт