Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Много ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате някакъв крем за лице като за моята възраст(36). Признавам, че съм пълен лаик относно грижите за кожата, та...дори не знам какво точно искам. В смисъл нещо за бръчки ли трябва да взимам, какво ли? newsm78
А и да не забравя....да е нещо до 30-40лв Hug
« Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 14:46 от kopche »
Цитирай

София

Кво става, бре мацки Mr. Green От 36 човека никой ли не можа да драсне две думи newsm78
Цитирай

Велики Преслав

Каква е кожата ти? Пиши нещо повече. Има толкова теми за крижата за кожата. След 25год. кожата на лицето трябва да се третира с кремове против бърчи, нужно е да се прави почистване на кожата, ексфолиране и маски.
Цитирай

Варна

А, стига бе, след 24 години? НИщо не разбирам, ама не е ли рано?
Полита, сега ще почнат едни кремове да ти препоръчват- свят да ти се завие от цените им Twisted Evil Аз първото, за което се  сещам е Актив Ц на ЛА Рош Позе- противобръчков е мисля, има за суха и за мазна/комбинирана кожа. В този ценови диапазон е.
Цитирай

Пробвай  NIVEA Q 10- има дневен, нощен и за околоочен контур
Цитирай

по пътя на светлината

Разгледай темата за 35+ Peace
Цитирай

БУРГАС

Аз ти предлагам да погледнеш тук.  http://www2.nivea.bg/preview/preview_popup.php?mid=0&target= … 2005_frameset.php
На мен ли4но този консултант ми помогна. Peace
Цитирай

лореал
Цитирай

Sofia

Актив Ц на ЛА Рош Позе- противобръчков е мисля, има за суха и за мазна/комбинирана кожа. В този ценови диапазон е.
        Peace Peace Peace
Цитирай

Пловдив

Аз също мисля, че първо трябва да определиш какъв тип е кожата ти, за да избереш подходяща серия, като трябва да търсиш наистина серия за по-зряла кожа, за да може лицето ти да бъде добре поддържано - може да избереш серия против бръчки с коензим Q10, задължително след 25 - 30 год. възраст трябва да се използва и крем за околоочния контур /там има множество ситни бръчици/ и да се отделя време за почистване на кожата вечер преди нанасяне на нощен крем, това може да го правиш с тоалетно мляко, после тоник и накрая кремчета - нощен и около очите. Като марки мога да ти препоръчам Гарние, Лореал, а и някои български са добри - прим. Серията Q10 на Арома.
Дано съм ти полезна Smile
Цитирай

BG

Нещо от серията 100% HYDRADERM на ACADEMIE
Цитирай

София

Много благодаря на всички  Hug  bouquet
Цитирай

София

Аз също мисля, че първо трябва да определиш какъв тип е кожата ти, за да избереш подходяща серия, като трябва да търсиш наистина серия за по-зряла кожа, за да може лицето ти да бъде добре поддържано - може да избереш серия против бръчки с коензим Q10, задължително след 25 - 30 год. възраст трябва да се използва и крем за околоочния контур /там има множество ситни бръчици/ и да се отделя време за почистване на кожата вечер преди нанасяне на нощен крем, това може да го правиш с тоалетно мляко, после тоник и накрая кремчета - нощен и около очите. Като марки мога да ти препоръчам Гарние, Лореал, а и някои български са добри - прим. Серията Q10 на Арома.
Дано съм ти полезна Smile
Напълно подкрепям, като искам да вметна само, че и аз препоръчвам козметиката на Ла Рош доста добри отзиви чувам за нея Peace
Цитирай

по пътя на светлината

В този ценови диапазон Ла рош за мен са най добрите. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.