Отказах цигарите, но.....

  • 754
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
....леко напълнях Cry. Отказах ги преди месец и половина, а вече не мога да закопчея повечето панталони Sad.Знам, че не казвам нищо ново, но ми се иска да споделите как вие се преборихте с напълняването , след като отказахте цигарите. При мен положението още не е трагично, направила съм леко коремче/винаги съм се радвала на плосък корем въпреки двете ми раждания/, но явно трябва да се взема в ръце, преди да се закръгля съвсем. Надявам се да ми помогнете с полезни съвети и препоръки Hug.

# 1
  • Мнения: 4 678
Това е начина newsm39

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нормално е в началото да качиш м/у 3-5 кг. после ще ги свалиш със или без усилие , при всеки е различно .Не се отчайвай , отекчавай  Peace и не се оставяй на кг. де те преборят  Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

освен това  Peace


когато ти се прииска нещо да "тъпчеш" хрупай моркови,ябълки или нещо от този род  Peace

# 4
  • Мнения: 2 631
Изобщо не си слагай тез тъжни физиономийки  Peace
Аз спрях цигарите преди 2,8г. и не напълнях въобще!
На моя приятелка братовчедка и качила 10 кила!
Както ти казаха - при всеки е различно. Важното е да не се впускаш в яко гъчене на калорични храни. Заложи на бонбонки, да ти се върти нещо в устата.
И още нещо: като спрях цигарите бях чела статия, че при отказване на цигарите, ако не си изменим много дневните навици (хранителни, двгателни и прочее), телесното тегло започва да се възвръща след 2-3 месеца, максимум до година  Embarassed
Така, че  Peace
  bouquet

# 5
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Благодаря ви, успокоихте ме Hug.

Общи условия

Активация на акаунт