Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хасково

Имах неблагоразумието да поръчам само едно шишенце Infacol от Англия, а се оказа че действат много добре на моето бебче. Smile Обаче сега не мога да поръчам пак от Англия, но за сметка на това могат да ми доставят от Гърция. Та в тази връзка въпросът ми е:
 капките за колики Infacol и Infacolic (май под такова наименование се продават в Гърция), еднакви ли са по състав и евентуално по ефикасност?
Благодаря предварително!!!  bouquet
Цитирай

София

Ние също използвахме INFACOL и сме много доволниSmile... Не съм чувала за тези гръдски капки, но когато си ги поръчвах от Англия мои приятели фармацевти ми казаха,че по състав са като българският Еспумизан, но технологията е различна...Така, че дори и да имат един и същи състав не е гаранция, че са същите..
Цитирай

София

Едни и същи са, не се притеснявай. Аз давах Инфакол, но се застраховах, защото бебка имаше ужасни колики и купих 3 шишенца.
Цитирай

София

Почти всички капки за колики,че дори и хапчетата и сиропите за възрастни съдържат една и съща активна съставка-Симетикон,която спомага за разширяване на газовете и по-лесното им отвеждане от червата.Разликата е в неактивните съставки.

Ето инфо за Инфакол:
http://www.expresschemist.co.uk/product_2073_infacol-50ml.html
Състав:Sugar, alcohol and colourant free liquid, with a natural orange flavour containing in 1ml: Simethicone 40mg.
Инфаколик същата опаковка като Инфакол,тоест явно са едно и също нещо,но с различно име за различните държави.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Едно и също е Smile  Peace
Цитирай

Хасково

Благодарско на всички за бързите отговори  bouquet Love Love Love
Още тази вечер ще поръчам Infacolic-a  Laughing
Цитирай

едно и също е,и аз ги давах на моя бебок
Цитирай

Варна

Едни и същи са.И ние първо купихме от Англия ,а после ни донесоха и от Гърция.Само да те предупредя-нека като вземат капките задължително да гледат срока на годност!Защото едното ни шишенце беше  с изтекъл срок на годност!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.