кола -искам съвет?

  • 1 330
  • 18
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Имаме следния проблем - със свекърите делим обща кола. Под делим разбирайте те я ползват, защото живеят на 20км от София, а ние прибягваме до нея, когато детето има нужда. Това е кошмар, който няма да коментирам, щото имам и ужасни спомени от бременността ми пак по тоя въпрос. Те непрестанно се оплакват, че нямат пари да я подържат, а като ни я дадат мъжа ми винаги я мие, сипва бензин догоре и т.н. Аз не съм съгласна повече с това положение. Поставих му въпроса, той каза, че в момента нямало възможност да се купим друго кола. Добре, уважих мнението. Наскоро спечелих един проект и взех 1000лв от него. Имам разни проекти, които, могат да ми донесат пари, но искам да знам за 5-6 000 лева може ли човек да си вземе що годе читава кола и каква? Не знам обаче за колко време ще мога да събера тия пари - ще ми се да го направя за половин година и да ги изненадам с това, но не знам дали ще успея.

# 1
  • София
  • Мнения: 16 003
Влез в автомобили на Гювеч - пусни търсачка, до колко лв, години, нид кола и се ориентирай. Има много читави коли 2 употреба, с търсене и постоянство може да намериш. Посетете автокъщи - там също има, а вече дават и на лизинг. Те си уреждат схемите. Но след като мъжът ми постоянно купува и продава коли на цена под 2000 лв/оборот да става/те съветвам да видиш и антосалони за нови коли. Иначе да 5-6000  можеш да си вземеш хубав Мерцедес, зависи каква търсите. И ще бъде от абитурентския ти бал или по-стар, но за мене те са най-добри. Само те съветвам да не се хвашате да ви докарат от чужбина. По-добре колата да е от тук и с обиколки на автокъщи а си изберете.

# 2
  • Мнения: 274
Иначе да 5-6000  можеш да си вземеш хубав Мерцедес, зависи каква търсите. И ще бъде от абитурентския ти бал или по-стар, но за мене те са най-добри. Само те съветвам да не се хвашате да ви докарат от чужбина. По-добре колата да е от тук и с обиколки на автокъщи а си изберете.

хахахахахахахаха. хубав мерцедес за 5-6 хиляди лева....хахахахахаха. Стига глупости бе...не се ебавайте с момичето. хубав, ама наистина хубав мерцедес, не блъскан, превъртан, преебаван и тн...., за 5-6 хиляди ЕВРО трудно ще купиш от чужбина, камо ли тук....

и с 5-6 хилки за кво изобщо говорите за Мерцедес...?! Ама по наште географски ширини е така - мое да муаш кремвирши като смахнат и да живееш в обеля 25, но ще караш мерджан....

# 3
  • Мнения: 1 441

и с 5-6 хилки за кво изобщо говорите за Мерцедес...?! Ама по наште географски ширини е така - мое да муаш кремвирши като смахнат и да живееш в обеля 25, но ще караш мерджан....
smile3501

За 5-6 хиляди можете да си купите много прилична кола, стига да не робувате на тъпотии от рода на "щом не е немска не ми я хвали" Peace

# 4
  • Мнения: 6 029
Бе какъв мерцедес бе... Shocked
Аз понеже съм фен на Рено.. препоръчвам ти Рено ***. Хах цензурира ми Лaгуната:)

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&ac … 93&f1=details

# 5
  • Мнения: 2 401
Само те съветвам да не се хвашате да ви докарат от чужбина. По-добре колата да е от тук и с обиколки на автокъщи а си изберете.

Защо не препоръчваш докарана от чужбина?? Какво точно имаш предвид?

# 6
  • София
  • Мнения: 16 003
Защото при докарана от чужбина, вече си дал капарото и харесваш - не харесваш взимаш я или го губиш.  Ако обиколите автокъщите ще загубите време, но ще си изберете на място. Ние от Обеля 25 с кренвиршите така правим. Не виждам смисъл от хубава кола, хвърлена пред блока.   В ....  не може да я опазиш от крадци, наркоманчета. Затова мъжът ми си купува евтини, кара, продава и така. Поне не се ядосва, като му изкара 1-2 заплати, продава и нова.

# 7
  • Мнения: 274
Защото при докарана от чужбина, вече си дал капарото и харесваш - не харесваш взимаш я или го губиш.  Ако обиколите автокъщите ще загубите време, но ще си изберете на място. Ние от Обеля 25 с кренвиршите така правим. Не виждам смисъл от хубава кола, хвърлена пред блока.   В ....  не може да я опазиш от крадци, наркоманчета. Затова мъжът ми си купува евтини, кара, продава и така. Поне не се ядосва, като му изкара 1-2 заплати, продава и нова.

Ееее стига де, Аиша...Не визирах теб...говоря по принцип...Защо толкова лично го прие?!?!?! Аз така си говоря, не ми обръщайте внимание Simple Smile

# 8
  • Мнения: 148
За 5-6 бона можете да си купите кола в съвсем приличен вид. Няма да е суперлукс, но пък поне няма да мислиш за кражби, то не се знае, но все пак лъскавите коли повече привличат говедата.

# 9
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Бе какъв мерцедес бе... Shocked
Аз понеже съм фен на Рено.. препоръчвам ти Рено ***. Хах цензурира ми Лaгуната:)

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&ac … 93&f1=details
newsm10

Julie,
Да си дойдем на думата значи.
карам точно такава и ако щеш вярвай не съм готова да я заменя дори за чисто нова.
А говорящи борд компютър е едно от най-хубавите неща на света.
Всяка сутрин започвам деня с поздрав, поне от автомобила,
щото през деня я някой друг ме поздрави, а не.

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 12:50 от luda

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За 5500лв. септември си купихме фият Марея- 1999година, на 71000км. За сега сме доволни. Колата  я взехме почти без забележки.

# 11
  • Мнения: 668
абе каквато и да е ваша да си е .успех в начинанието ти пожелавам!!!!

# 12
  • Мнения: 1 008
Влез в MOBILE BG.

# 13
  • Мнения: 1 028
Ето каква си взехме преди две седмици за 5000лв-1.9 дизел,пълен ел.пакет,1999год,4 еърбега,климатик,нисък разход на гориво-5-6/100,абе супер си е колицата за парите си.И след дългото гледане,четене и търсене,най-изгоден и добър вариант е да си я купиш от частно лице,има много такива,които ходят и карат коли от чужбина,автокъщите искат майка си и баща си,с голяма надценка са,разбираемо е де.Ето снимки на колата ни,обявата намерихме в мобил.бгhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=204889

# 14
  • Мнения: 1 655
И според мен можеш да си купиш сносна кола за тези пари. Съвета ми е да е нов внос. Предполагам, че за тези пари можеш да си купиш читаво Рено, може и Форд. Поне на тях не са им скъпи частите. Ако можеш да си вземеш и кредит ще се сдобиеш с нова кола и по рано. Относно идеята да се поровиш в Мобилето е  чудесно. Там можеш да се ориентираш и по марки и цени как вървят долу горе. Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт