Отговори
# 300
  • Мнения: 269
Благодаря ти Ясмина, явно тези болки които имам понякога са някакви контракции, но се случват много рядко и не всеки ден, така че за сега мисля, че не е фатално....Като слушам как другите ги получават по няколко пъти и то на всеки час, май че аз съм в рамките на нормалното и неизбежното, без което не може.
За раждането твърдо съм решила да раждам в Шейново и доктор съм си избрала - много мил и обяснителен е-вдъхва мо голямо доверие, а и хубави отзиви получих по неведоми пътища за него.

Кой доктор си избрала в Шейново ??

# 301
  • В събота
  • Мнения: 201
Качих снимки на някои от нещата, които купихме, останалите са просто обикновени бели бодита и ританки, подложка за повиване, плюшена хавлийка, пелени и т.н.  А леглото в момента ми е много неудобно да го снимам, че в него е сгънатата количка, но слагам снимка от сайта на производителя:

Чамово, на три нива, колелцата могат да се махат и се слагат едни джаджи и става на люлка, а предната решетка просто се изважда нагоре. Купихме и кокосов матрак на ВисВиталис (то повечето неща от там ги купихме).

# 302
  • Мнения: 54
vercho i milenag  едва сега влязох и видях, че сте ме питали за доктора от Шейново - казва се др. Валери Иванов.Мисля, че е страхотен и твърдо съм решила да ходя на прегледи при него до края и да раждам при него.
 
 

# 303
  • София
  • Мнения: 289
Добро утро мамита Simple Smile

И аз най-накрая успях да ви прочета какво сте изписали тези дни Simple Smile
Тносно раждането аз искам да родя нормално и много се надявам и бебо да е на това мнение и да несе налага секцио, защото все пак си е коремна операция (както бяхте написали). Пък и в крайна сметка така сме създадени, жените хилядолетия раждат нормално..... Аз съм много против плановото секцио, защото смятам че това е вмешателство в природата на човека, иначе ако се налага по медицински причини и няма друг начин, ще трябва да стисна зъби, ама се моля да не се налага Praynig За упойките аз незнам много и смятам по нататъка да поговоря м моята лекарка и да й се доверя, а и попринцип не ме е страх от раждането и ако не се налага може и без упойка, ама ще видим Simple Smile Единственото което ме притеснява, са гадните рабоботи като клизма, катетъра, слагането на упойката (с голямата игла Simple Smile ) и така но от самото раждане не се притеснявам. Аз смятам ако всичко е наред да си раджам при моята лекарка в клиника Вита, а на нея й имам пълно доверие и може би затова съм спокойна за сега Simple Smile

Много са ви сладки покупките, завиждам ви Simple Smile и аз нямам търпение да влезна в седмия месец и вече почвам, защото просто нямам търпение Simple Smile

Хубав ден Simple Smile

# 304
  • В събота
  • Мнения: 201
Момичета, позволих си да пусна новата тема, че вече сме на 16.....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254410.0



После ме бийте..... Embarassed И кажете какво да дооправям....

# 305
Ухаа, аз другата седмица влизам в 7 месец и възнамерявам да се хвърля да пазарувам  Crazy

Сака за родилното миналия път го приготвих в 34 г.с., тоз път пак възнамерявам да го приготвя по това време  Hug

...Абе много хора ми казват, от суеверие, да  не бързам да купувам, докато не се роди...Ама пък като се роди живот и здраве, тогава ли да пазарувам, като това ще е последното нещо, което в момента ще ми е в главата...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт