Русе 2008

  • 9 907
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 430
Мацки, моля да ми кажете дали старите купони ще важат след като въведат новите.
Днес трябваше да купя /от 16-та ясла вземаме/, но от доста време заради студа не ходим на кухня.
Сега си имам 19 купона...Смятам като се затопли да ги ползвам.

ОЛЕЙ и аз от там взимам, пък съвсем забравих че днес ще продават купони и не казахн а бавачката, сега детето ми ще стои гладно.
ама че съм ****заспала. Чили мисля че ще важат аз и без друго имам от старите и трябва да се изразходват. Знаете ли къде най скоро ще продават купони?
Попитай в млечна кухня мисля че там всеки понеделник продават smile3521

# 286
  • Мнения: 430
Ние купувахме на 11-ти т.м. от 4-та ясла.Бяха си старите и на старите цени.Хммм,дано да важат,че аз имам сигурно към 30 купона,щото с туй време къде ходя,къде не...
А можеш ли да ми кажеш кога ще продават пак купони там че не успях да си купя

# 287
  • Мнения: 758
Мацки, моля да ми кажете дали старите купони ще важат след като въведат новите.
Днес трябваше да купя /от 16-та ясла вземаме/, но от доста време заради студа не ходим на кухня.
Сега си имам 19 купона...Смятам като се затопли да ги ползвам.

ОЛЕЙ и аз от там взимам, пък съвсем забравих че днес ще продават купони и не казахн а бавачката, сега детето ми ще стои гладно.
ама че съм ****заспала. Чили мисля че ще важат аз и без друго имам от старите и трябва да се изразходват. Знаете ли къде най скоро ще продават купони?
Попитай в млечна кухня мисля че там всеки понеделник продават smile3521

А сега като е в ремонт дали продават? Иначе ще се пробвам в понеделник. Мерси

# 288
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Благодаря за пожеланията, мацки. Трогната съм.  bouquet

# 289
  • Мнения: 14 133
Сладури, някой да знае работното време на социалните служби с граждани.  newsm78
Тази година за първи път май имам шанс да се класирам за месечни детски добавки.  Joy

# 290
# 291
  • Мнения: 758
Сладури, някой да знае работното време на социалните служби с граждани.  newsm78
Тази година за първи път май имам шанс да се класирам за месечни детски добавки.  Joy
Чиби тази в бл. Преслав е до 17,30 предполагам че и другите са така

Общи условия

Активация на акаунт