Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Съжалявам, че пускам темата тук, но видях, че в респективната тема в "Майките" за момента няма движение.
Та, въпросът ми е: колко дни болнични  могат да се ползват максимум в рамките на 1-на година за гледане на болно дете?
Благодаря предварително.
П.С. Моля модератори да не ми местят темата засега.
Цитирай

София

До 60 дни, според мене за дете, 10 дни за гледане на друг болен член на семейството,
Цитирай

Русе

Жозефа, позволете и аз да използвам темата да попитам:
- болничния за работни или календарни дни се гледа?  Blush
Цитирай

София

Жозефа, позволете и аз да използвам темата да попитам:
- болничния за работни или календарни дни се гледа?  Blush

Календарни Smile
Цитирай

Русе

пусто, значи е най-изгодно да си ги вземам от понеделник до петък
Цитирай

Не е 60 дни, а 40 работни. Със сигурност. Наскоро използвах последните 5 дни ,та проверяваха стриктно колко са останали. Личния лекар каза, че няма проблем да ги напише, но проверяват в НОИ и ако надхвърлят не ги изплащат.
Цитирай

Абсурдистан

Максимално 7 дни на веднъж. 40 дни за една календарна година, след това до 6 месеца с ЛКК.
Само искам да кажа, че няма значение дали ще ги взимаш за теб или за детето. Общо взетите от теб болнични, независимо за кого, трябва да са до 40 дни.
Цитирай

София

Максимално 7 дни на веднъж. 40 дни за една календарна година, след това до 6 месеца с ЛКК.
Само искам да кажа, че няма значение дали ще ги взимаш за теб или за детето. Общо взетите от теб болнични, независимо за кого, трябва да са до 40 дни.
Разбрах, благодаря ти. Идеше реч за една приятелка, аз почти не вземам болнични, защото имам детегледачка за детето.  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.