НАШИТЕ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ

  • 26 350
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 888
От 4 дена си имаме ей тоз бръчко  Heart Eyes

# 16
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
Имам 4 годишен котарак много е любвеобилен и децата се майтапят с мен,че ми е третото деде,но малко по космато.

# 17
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Това е Бъни той е в нас:)
В майка ми имам пекинез и папагал Корела.

# 18
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз имам котарак, на 7 годинки и половина , казва се Бари, и е много умен, всичко разбира, понякога и пакости прави, но е послушен и добър. Много се нерви от гости и има и много пострадали  Joy

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
вайлет, много ви е готин и сладък бръчкото! ееех, как искам и аз един такъв...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 552
Моите домашни любимци са на аватара ми! Laughing
Други не ми трябват! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 657
Ето я и нашата чинчила  Kissing Heart

# 22
  • Мнения: 44
 

За сега тези двете - Сара (2 години) и Маца (вече на 5 месеца). Преди имах и мини зайче, но за съжаление умря (от старост!) точно на Великден 2006г. Rolling Eyes Гледала съм и морски свинчета и рибки ... и костенурки...
Като порасне Радост ще гледаме пак  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Имаме персииски черен котарак на една годинка.Мъжът ми много обича риби и чака да се изместим  в наше жилище та да си вземе 500-1000 литра аквариум.Любими са му дискусите Crazy

# 24
  • Мнения: 3 034
soniacat , искрено ни разсмя с Бухта и Мухта  Hug

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз имам костенурка, мъжа ми мишка, 2 котки и 2 кучета Laughing

# 26
  • Мнения: 2 100
имаме котана, но като родя ще си вземем и кученце  Hug

Джиджа, не знам какво се чудиш, аз не бих си дала животното никъде, имаше доста такива теми доскоро, а за какво справяне става въпрос също не ми стана ясно  newsm78 не знам за твоя котарак, но моята котка не изисква кой знае какви грижи - храна и чиста тоалетна + гушкане, което ни действа като терапия е всичко, от което има нужда  Hug

Котака ни е малко палавичък, това ме притеснява. Ето го като по малък
Simple Smile
http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IMAGE_ID=500975&USER_ID=43616

# 27
  • Мнения: 685
Имам котка! Тя е моята любимка и гальовница  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За пакостите няма равна. Покрай Коледа първата й работа беше да "разчисти" елхата от някой окичени топки, пречат й и това си е Mr. Green

Джиджа не съм виждала котка, която да седи кротко и да не прави абсолютно никакви пакости, освен ако е много стара или болна ... в това им е чарът и затова изпълват живота ни с толкова топлина и нежност  Two Hearts

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 02:40 от Cantariny

# 28
  • Мнения: 941
имаме си папагал Корела. Ама той е член на семейството.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 3 034


Котака ни е малко палавичък, това ме притеснява. Ето го като по малък
Simple Smile
http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IMAGE_ID=500975&USER_ID=43616


еми такъв си е котака, палавичък  Crazy ти затова ли го отстрани?  #Crazy принципът на гледане на бебе и каквото и да било домашно животно е да не се оставят сами без надзор до навършването на 1 годинка на бебето. после е препоръчително същото, но с оглед спасяването на животното  Joy а всяко преместване на животното оставя трайни следи в съзнанието му, както и в отношението, аз затова и не го разбирам  Sick

Общи условия

Активация на акаунт