Притеснявам се за бебето си!!

  • 3 654
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Моето бебенце е на 7 месеца и  забелязах,че  понякога като че ли се " втренчва ", т.е както ние възрастните  се втренчваме като се замислим.Днес го споделих с майка ми и тя ми каза да я заведа на лекар,това можело да означава епилепсия.Много ми е притеснено.

# 1
  • Мнения: 1 264
Я се успокой! Майка ти лекар ли е?
Обади се на педиатъра и го питай!

# 2
  • Мнения: 4 668
Това ми е любимото  Close - бабите да започнат да поставят диагнози .
Не се притеснява излишно , говори с педиатъра , а после ако е нужно се консултирай и със специалист  Hug

# 3
  • Мнения: 992
ох ама ква диагноза само ти  постаила майка ти  ooooh!
заведи я при педито, сподели си терзанията и нека те те посъвтват нещо, не се тревожи предварително

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
И на моя син му се е случвало като по-малък да се втренчи в нещо или някъде  и сякаш да забрави целият свят.
Не съм се притеснявала никога за това. Пък и вече не се случва.

# 5
  • Мнения: 382
На една колежка на майка ми детенцето било по същия начин,просто се втренчвало и лекарите поставили диагноза епилепсия.Явно втренчването при децата е някакъв симптом(защото и аз го правя непрекъснато).Разрових гугъла и тревогите ми се увеличиха.Не е задължително да има гърч.Имало и "малки" пристъпи,които се характеризират единствено с това "отпускане на погледа".Дано няма нищо на бебенцето ми,че незнам.

# 6
  • Мнения: 7 723
Уффффф.... ooooh!
Ми ще се втренчава, кво да прави. Човек е, все пак.... Wink

# 7
  • Мнения: 871
Никога не ми е хрумвало да се тревожа за това! Случвало се е и при двете ми деца.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Е добре, де - колко често ви се случва?
При нас се случваше, но рядко - да кажем съм го виждала общо десетина пъти, грубо.

# 9
  • София
  • Мнения: 368
За пръв път чувам такова нещо!  #Crazy Не ми звучи никак логично и дано да не е вярно.

# 10
  • Мнения: 4 451
Майка ти определено не е постъпила правилно. Не мисля, че имаш повод за притеснение. Но за твое успокоение поговори с педиатъра.

# 11
  • Мнения: 382
Ники не съм обърнала внимание колко често се случва,защото не съм мислила,че може да е проблем.Но днес като започнах да я храня точно се " заблея " ,започнах да и говоря,тя нищо.Дръпнах я за ръчичката и пак нищо.Помислих,че и е лошо.И след няколко секунди все едно дойде на себе си. Иначе е много палаво и жизнено дете. На 6 месеца вече пълзеше.

Lazаrina  дано наистина не е вярно,моя девер има епилепсия и знам много добре на какво е обречен човек.Моля се малката да е здрава,но ще направя изследване.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Наистина се консултирай с педиатърката и настоявай да те прати при специалист.
Дано нищо да и няма на госпожицата, но просто за твое успокоение го направи. Hug

# 13
  • Мнения: 382
Благодаря ви за разбирането момичета!!! Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Най-добре е да се консултираш с педиатъра. Не се ослушвай "случайни" диагнози.
Имах колежка, на 23, която цял живот е така, загледа се нанякъде и край. Трябваше да я сръчкваме от време на време. Не е епилептичка.

Общи условия

Активация на акаунт