Хубави одеала

  • 8 360
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте,искам да Ви помоля и за съвет за магазин с хубави одеала в София?

# 1
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Добре е да уточниш дали става въпрос за бебешки, детски одеяла или за възрастни.
Ето вариант за бебешки одеяла http://www.moebebe.com/catalog/index.php?cPath=22_36_37, а има и реален магазин на "Константин Величков"61, където изборът е още по-голям, има и детски - не само бебешки.

# 2
  • Мнения: 4 916
И аз се интересувам от одеала - за възрастни.

# 3
Интересувам се от одеала за възрастни-такива, които просто можеш да си сложиш на кръста докато четеш книга на дивана или гледаш телевизия.Те са повече декоративни, отколкото за завиване при лягане или нещо подобно.Нещо като тези на Биокарпет, ако сте ги виждали на Стамболийски, но там повечето са им шарени.Преди време имаше по Индийските магазини.

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз съм купувала няколко пъти от Метро, има разнообразни модели.

# 5
  • Мнения: 596
В Mall Sofia видях страхотни одеяла на фирмата ТАС,долу до Пикадили,ориентировъ4на цена 120 лв за р-р 2.20 на 2.40,ние имаме такива подобни за децата, само 4е са испански и сме много доволни от тях. Peace

# 6
  • Мнения: 5 228
Сега се сещам и за Кристиор на Руски паметник - там са скъпи, но пък са много красиви и качествени.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм купувала няколко пъти от Метро, има разнообразни модели.

От Метро взимахме на няколко пъти поларени одеяла. Много са лекички, пухкави и разцветките са доста свежи и приятни.

# 8
  • Мнения: 178
И моите са от Метро. Цената беше около 14лв., направо без пари. Вече няколко пъти ги прах - не са мръднали.

# 9
  • София
  • Мнения: 752
И аз купих 2 от метро - поларените, не помня колко пъти съм ги прала и не са мръднали много са лекички, много топлят и изобщо много съм доволна...за цената не си спомням точно но не бяха скъпи нещо от рода на 16лв

# 10
вие сте супер - и аз си търсех нещо такова - отидох до Метро след като видях темата тук и там одеалата са като облачета!!!  Hug

# 11
  • Хасково
  • Мнения: 222
В HOME STUDIO има много хубави одеала,мекички и красиви.

# 12
  • Мнения: 724
В Джъмбо има много хубави поларени одеала и на много прилични цени.

Общи условия

Активация на акаунт