Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Много хубаво че има толкова идеи за стягане и то ефективни до известна степен. Кажете мазило за стягане на бюст. Моят   понеже  се удвои по време на кърменето, а после се стопи определено имам нужда от нещо. От Аvon няма ефект при мен, не че очаквам нещо коренно различно но поне малко да се постегне.  Question Давайте идеи
Цитирай

Varna/Burgas

Аз пак използвам гел за стягане на бюста точно на Авон - In-Shape Bust Contouring Gel. Много съм доволна. Откакто започнах да отслабвам, първото място, където се стопих беше бюста. Затова започнах да се мажа от началото на диетата и вече виждам резултата.
Цитирай

Sofia

А дали този Ейвънския крем за бюста мога да го ползвам и аз ?кърмя все още и ме е шубе да се мажа,всеки път чета различни неща по въпроса Thinking
Цитирай
Цитат на: Kati
Затова започнах да се мажа от началото на диетата и вече виждам резултата.

и какъв е той?
кожата прибра ли се? а тази странна мекота изчезна ли?
Цитирай

Хехе, моят бюст пък съвсем изчезна, така че няма нужда от мазило  Twisted Evil
Офф: cucy, разгледах ти снимките - много си хубава и много слаба! Браво!  Very Happy С упражнения ли го постигна или само диета  Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

ina_k,
аз още от дете съм слаботелесна, не съм пазила никакви диети и честно казано не искам да слебея повече, а в момента нямам 50 кг. Преди да забременея бях над 50, а сега не мога да кача, ям нормално по 3 пъти на ден Thinking . Чувствам се добре но се харесвах повече когато бях по-пълна и наистина не искам да отслабвам повече, чак грозно става.
Цитирай

София

Някой гледа ли Огледала тази сутрин? Мернах, че даваха някакви процедури за стягане на бюста в някакъв салон, но бебчо плачеше и не можах да видя подробности.
Цитирай

Sofia, Strelbishte

По въпроса за бюста, дали могат да се правят упражнения докато се кърми и може ли да се мажат с нещо против стрий??? Аз по корема успях да ги избегна, въпреки че съм страшно предразположена, но на гърдите май ще си ги получа Sad Направо полудявам #Puppy dog
Цитирай
za mazaneto neznam, no az zapo4nah da pravia upragnenia za stiagane na busta niakade ot 2m sled ragdaneto i kurmata mi spria za 2 sedmici,prestanah s upragneniata po4ti vednaga - no kusno( moge i da ne e ot tova no znae li 4ovek) newsm39
Цитирай
Цитат на: Kati
Аз пак използвам гел за стягане на бюста точно на Авон - In-Shape Bust Contouring Gel. Много съм доволна. Откакто започнах да отслабвам, първото място, където се стопих беше бюста. Затова започнах да се мажа от началото на диетата и вече виждам резултата.

кожата ти стегна ли се?в смисъл прибра ли се?
Цитирай

България

От опит.Стягане с упражнения.Който се интерисува на лични.И аз използвах ампулите на Лиерак.Е ефекта не е като силиконов бюст но има страхотно подобрение.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.