Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Portsmouth
преди Коледа влязохме в болница , защото от 2 седмици отказваше да се храни -диагнозата беше Рефлукс и ни изписаха Гавискон и Ранитадин-в болницата се оправи , с8състоянието беше много добро , изпиваше си цялата бутилка и си спеше спокойно . Откакто се прибрахме в къщи , без да се променя АМ и лекарства започна още по - голям ужас от преди -пищи , не се храни , не спи и плаче с часове -нямам никаква идея какво става и как да го успокоя да спре да плаче , звънях на специални организации за плачещи бебета -нищо не помогна .Ако можете да ми помогнете със съвет благодаря предварително , а дори и да споделите , защото аз съм вече определено луднала

# 1
  • София
Миличка, не знам точно как да ти помогна, но искам поне да споедля какво аз бих помислила и направила - пък дано е полезно.
Не ми стана ясно от кога сте си у дома след болницата и от кога е този рев. Да не би да има друга болка някаква човекът.
Като гледам сте на 3м и нещо - все още може да са колики и нещата да се застъпват newsm78. Може да е ушенце - да е възпалено, ако е влязла вода при къпане - това само като предположение, не искам да те шашкам. Температура мери ли? Зъби не са тотално изключени, макар да е раничко.
Възможно ли е да отидете на лекар, все пак, за да го провери?
Аз бих дала еднократно панадолче, за да може поне да поспи, ако е толкова драматично положението.
Стискам палци да се успокои! Hug

# 2
  • Portsmouth
много ти благодаря за вниманието , но той е в това състояние от момента от който се прибрахме вкъщи т.е. от 4дни -успявам да го нахраня , но не ми се обяснява как-натискам биберона с едната ръка с другата му мърдам устата , за да преглътне - не съм проверявала за ушенце , ще видя - също така и за зъбите , ама защо плаче толкова , все едно му давам киселина да пие и не мога да го успокоя храни се като е заспал , колкото и нелепо да звучи -ще дам панадол дано ако нещо го боли , за което не зная да помогне и в понеделник ще ходим при педиатър , обаче както изглежда утре може да сме в болницата

# 3
  • Portsmouth
teamea, дано твоето детенце да е добре и да се радва на празниците

# 4
  • София
Може пък някакво гърло да е и да го боли като преглъща. Каквото й да е - да не е сериозно и бързо да отминава и да сте здравички за Новата!
Моята мома сега пищя от зъби и давах да суче, за да се успокои - на това дължа и нощното си присъствие он-лайн Laughing.
Благодаря за пожеланията! Grinning

# 5
  • В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце
Бих го завела на педиатър щом не иска да яде и плаче толкова много. Независимо, че е събота, намери утре някой педиатър, който да ви обърне внимание...незнам какво друго да ви посъветвам. Надявам се бебчо да се успокои, а и ти покрай него Hug

# 6
много бих искала да ти помогна,защото знам,колко ти е тежко.когато дечицата не са добре,ние го преживяваме заедно с тях,дори и повече.съвети не искам да ти давам,а само кураж и сила!дано всичко лошо,което ви се случва остане в 2007ма и посрещнете новата година с много здраве!стискам палци и се моля бебенце да е добре!а за теб  Hug

# 7
единственото,което мога да ти препоръчам е лекарката,която следи моите деца.тя работи на частно,на адреси.взима около 30 лв,но пък ти идва на крака.много голямо доверие й имам.доказала се е при нас многократно.ако решиш ще ти дам телефона й.

п.п. ооps, ако говорим за софия

# 8
  • Portsmouth
благодаря ви много , ама тук  за да стигнеш до педиатър ти трябва направление от Джи Пи , та затова питах нещо капки  или разни билки ли да му давам? Успешна и Щастлива Нова 2008 година! Благодаря ви момичета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Portsmouth
това е много добре , дай ми го , а аз ще и преведа парите по банков път - ще се побъркам от този плач и то не защото стоя будна , ами защото имаме и херния и е недоносен

# 10
ако не прегледа детето,не би могла и да ти каже с какво да го лекуваш.няма как да те консултира от разстояние no

# 11
  • Portsmouth
о , не знам права се , но се хващам за сламката - благодаря ти и весели празници  bouquet

# 12
 Rolling Eyes весели и на вас!  Praynig

# 13
А претопляш ли му млякото?
В един момент моят син започна да плаче и не искаше да се храни. Той изведнъж спря да пие претоплено мляко и започна да го пие само студено. А на мен ми отне 2 дни и много нерви, докато го разгадая.

# 14
  • На една звезда
И моят съвет е да се обърнеш към педиатър. Само той може да постави диагноза, да те успокои по някакъв начин.
Стискам палци всичко бързо да отмине. Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт