Отговори
  • Мнения: 1 470
Кои от вас искат,а и могат,да се съберем на една така да се каже работна среща,в началото на новата година?!Имам в предвид,че има страшно много въпроси,от които недоволстваме,и искаме да помогнем в разрешаването им....Можем да се съберем някъде,и да решим всъщност какво можем,и какво не,на този етап,и с какво да се захванем...И под каква форма ще действаме...Тази покана я отправямч и към съществуващите вече организации,във форума,които са показали какво могат  bouquet...

# 1
# 2
  • Мнения: 1 209
шап4ице аз-да, но защото си мисля , 4е знам за какво става въпрос. ама тук и така написано хората няма да вдянат за какво иде ре4.

# 3
  • Мнения: 1 470
шап4ице аз-да, но защото си мисля , 4е знам за какво става въпрос. ама тук и така написано хората няма да вдянат за какво иде ре4.
Ми да ти кажа не смея да пиша много провокативно,не защото ми затвориха предишната тема,а защото наистина имаха защо да я затворят...В смисъл,че по добре този форум да съществува в този си вариант,от колкото да му вдигнат мерника,и въобще да не съществува...Ако намериш по подходящ начин,пусни тема ти!!!Весели празници,и ЧНГ 2008!!!

# 4
  • Мнения: 1 209
честно казано нищо от написаното не разбрах  - в последния пост. нито къде е провокативното, нито по долното изре4ение за съществуването и затварянето на форума. мисля, 4е темата не е за тук.

за пояснение на останалите, ако проявяват интерес : става дума за подетата преди време инициатива в "нашите деца"  за преодоляване на някои от яслено/градинските проблеми, сред които основно- за дългите летни ваканции и дежурните групи, за броя на децата в групите.. и такива ми ти прозаизми....

# 5
  • Мнения: 1 470
Значи не знаеш всичко...Бях пускала по провокативна тема,да си направим партия... HugЗатвориха я.Тук не съм обяснявала нищо,за да не я затворят отново...А писах работна среща,защото на нея искам да обсъдим и други неща от които сме недоволни,не само ДГ...И да се преборим с тях вкупом,не по единично,защото така не ни обръщат много внимание...Но май е прекалено амбициозно Thinking...А за ДГ,писах в Нашите деца,организирайте една такава среща,аз съм на линия,просто в момента съм заета...Иначе още имаме подкрепата на организациите които тогава ми се обаждаха,скоро отново ми звъняха... Peace

# 6
  • Мнения: 361
ам според мен идеята е добра тъкмо ще се опознаем по добре нещо като приятелска среща:)

# 7
  • Мнения: 1 470
ам според мен идеята е добра тъкмо ще се опознаем по добре нещо като приятелска среща:)
Peace

Общи условия

Активация на акаунт