колко продължи бебеправенето ви?:)))

  • 13 038
  • 346
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
почнахме от август и февруари забременях Simple Smile единственото нещо на което обърхан внимание беше да засека кога ми е овулацията, по мои сметки беба е създадена на 14.02 Simple Smile
в сайта на www.zachatie.com има един много интересен план "Как да запознаем яйцеклетката със сперматозоида ?"

# 16
  • Мнения: 7 723
" колко продължи бебеправенето ви?Simple Smile))  "
- около 10-ина минутки Wink
 Laughing
А иначе- хващам от раз bowuu

# 17
  • Мнения: 750
И двете от раз

# 18
  • Мнения: 3 376
След около 3 месеца се получи. Peace

# 19
  • Мнения: 2 131
Когато решихме, стана веднага. Даже е възможно да съм забременяла още първия път, когато не се пазехме.

# 20
  • Мнения: 61
8месеца,но като видях,че на третия нищо не става хукнах по доктори и добре,че го направих. Все пак преди това бях забременявала два пъти и то от раз и си помислих,че може да има и проблем. Слава богу сега всичко е ок. УСПЕХ в бебеправенето и скоро да има положителен резултат!!

# 21
  • София
  • Мнения: 44 084
От раз....малко на шега...просто решихме веднъж да не се пазим пък каквото стане...и то взе, че стана...всъщност аз не бях обедена, че беше момента...но пък сега си имам едно малко, сладко, прекрасно момче Simple Smile Heart Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
hubavoto e 4e nie re6ihme da imame dete mesec sled svatbata.Zapo4nahme uporiti opiti,na sledva6tiq mesec mi zakasnq s 1 den i napraveniq test za moq iznenada be6e polojitelen!!!Kazvam iznenada,za6toto maika mi me be6e nastroila da ne se nadqvam,4e nqmalo da stane vednaga...No TOI-KRISTIQN e fakt ot 6 meseca.Blagodarq na bog 4e mi dade lesno za4atie i leka bremennost i rajdane.Uspeh na vsi4ki!I pomnete 4e kakvoto i da vi govorqt babi,maiki i svekarvi-Bog si znae rabotata!

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
1 година.
Мъжа ми имаше диагноза за стерилитет от Щатите и преди съм споделяла, че с бившата си съпруга са пробвали 9 пъти инвитро.
При нас стана случайно, искали сме бебе, но много ни изненада.
Той беше доста отчаян, но аз винаги съм вярвала, че мислейки позитивно, някой ден чудото ще стане.
Отидох на лекар заради болки в корема, а излязох от кабинета ухилена до уши и бременна  Grinning

# 24
  • Мнения: 5 940
четири месеца

# 25
  • Мнения: 1 325
При нас стана от първият път , когато не се пазихме!Разбира се беше желана бременност и сме много щастливи , че бебка скоро ще се появи Hug

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
месец

# 27
  • Мнения: 745
след 6 месеца с много упорити тренировки!!! Laughing

# 28
  • Мнения: 625
Първия път се получи на 2-рия месец,от началото на Новата година започваме работа за второ-стискайте палци!

# 29
  • Мнения: 208
Около два месеца

Общи условия

Активация на акаунт