Разградлийка суровака мъжо с дряновица яка.

  • 10 112
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
А аз отидох там ,заради евтините салати(с тяхната марка),но ....нямаше... Mr. Green
А снощи в АлМарт за едно тесто влязохме и оставихме 40 лв.Познайте...нямаше тесто! Joy Joy Joy
А иначе днес пазарихме за Нова година,после ще ги делим тези пари.... Whistling

 Joy Joy Joy Joy ама и ти си една късметлийка ......

# 16
  • Мнения: 201
Не ми се говори просто как бягат пустите пари. И аз днес профуках близо 40 лв без да ходя в Била, и без да съм пазарила за Нова година. На лице вкъщи от моето пазаруване едно голямо нищо.  Wink

Танче, темата е чудесна!

# 17
  • Мнения: 441
Радвам се ,че темата ви е харесала  Hug
А за АлМарта сега не знам как е,отдавна не съм ходила,но преди си ми беше фаворит  Peace

# 18
  • Мнения: 39
е и аз да се запиша в новата тема много ми хареса newsm10 newsm10 newsm10
мама на Мони разкрихте аз те познавам  smile3533 newsm44

# 19
  • Мнения: 398
Честита нова тема и от мен.
Танче   bouquet Hug
и  welcome на новите мами

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 16:40 от mama Barba

# 20
  • Мнения: 441
е и аз да се запиша в новата тема много ми хареса newsm10 newsm10 newsm10

Embarassed Embarassed
Честита нова тема и от мен.
Танче   bouquet Hug
   Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 398
И на новата тема!!!!
Някой от Разград да има за продан детско легло - максимум 140 дължина/ с висока решетка над 50 см поне, че моя започна да се изправя и кошарата му е до кръста!!??? Ако може и със снимки ще съм много    bouquet
Благодаря - извинявам се за спама!

Аз имам едно креватче,което ми е напълно излишно.С такъв мерак купено,пък никой не е спал в него Tired,и балдахин допълнително купувах, луда жена-мераклийка ooooh!

# 22
  • Мнения: 8
Към Мама Барба=         
Дай ми размери - и снимка ако имаш!!!Моляяяяяяяяяя!!!!
Благодаряяяя ти предваринтелно!!!

# 23
  • Мнения: 50
леле, аз докато се усетя, има нова тема  Crazy. Танче, браво, чудесна е, браво и на кръстника на темата, много оригинално заглавие Peace.

Чистихме и готвихме досега, на обяд ходихме на разходка с детето и в момента се караме за телевизора..........тия мачове  #Cussing out.

И на мен често ми се случва да отида за едно нещо до магазина и да оставя крупна сума  Mr. Green. Май даже всеки път. Тия пари нямат никаква стойност  Crazy.

Много болнички има, да оздравявате бързо. Павла е със сополи, надявам се да не се усложняват нещата.
чао засега

# 24
  • Мнения: 398
Към Мама Барба=         
Дай ми размери - и снимка ако имаш!!!Моляяяяяяяяяя!!!!
Благодаряяяя ти предваринтелно!!!

Роси,по-късно ще ти пиша на ЛС,че малкият падна от бюрото,аз се захванах да готвя ooooh! и каката ни се събуди-света `и крив.Ако не те притеснява по късно ще ти пиша със снимка,че и къпане ни предстои  Whistling

# 25
  • Мнения: 8
нямаш проблем - аз нямам бърза работа!!!
Аз свърших и къпанието и с преспиването - баща му отиде на банкет - мисля да му гледам един филм и да спя щото съм  Tired
Айде лека на всички!!!

Друго любопитно като стана въпрос за пазаруване  - да има мами да се подвизават в Продавалника???
Ако нарочно не се крият де!!! newsm78
 

# 26
  • Мнения: 39
аз постоянно разглеждам и си поръчвам даже Grinning
а защо питаш ако не е тайна де  newsm78

# 27
  • Мнения: 3 219
И аз си пазарувам от там понякога  EmbarassedCrazy Crazy

# 28
  • Мнения: 292
и аз в отбора на продавалника Peace
Що се отнася до Билла аз пък не забелязвам да е скъпо. newsm78Мъжо като вземе заплата оставаме по 30-40лв. за глупости.Ама предимно от тяхната марка пазаруваме.

# 29
  • Мнения: 124
Здравейте!Моя приятелка спешно търси фенобарбитал ампули-4%!Ако някой има познат аптекар или по складовете моля сигнализирайте!

Общи условия

Активация на акаунт