Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 57 отговора
какво запотяване ви гони, за климатик не сте ли чували или за въздушен филтър, на всяка кола се запотяват прозорците ако дишаш и не е пуснат климатика а на вън е студено
Чували сме ... и доста по - скъпи коли от прословутата Зафира , която не е нищо особено сме карали  Confused
Но наистина опелите имат този проблем и при пуснат климатик ... не им се изчистват достатъчно стъклата .

Просто са ти много остри изказванията . Личи си , че нямаш база за сравнение щом толкова си се прехласнала по тази бих казала средностатистическа кола ...
Цитирай

какво запотяване ви гони, за климатик не сте ли чували или за въздушен филтър, на всяка кола се запотяват прозорците ако дишаш и не е пуснат климатика а на вън е студено
Чували сме ... и доста по - скъпи коли от прословутата Зафира , която не е нищо особено сме карали  Confused
Но наистина опелите имат този проблем и при пуснат климатик ... не им се изчистват достатъчно стъклата .

Просто са ти много остри изказванията . Личи си , че нямаш база за сравнение щом толкова си се прехласнала по тази бих казала средностатистическа кола ...

момиче, опитала съм се да бъда максимално обективна в преценката си, посочила съм това което не ми харесва, и това което ми харесва, останолото съм пас. Смятам че съм максимално обективна, защото имаме и други коли, но случая не става въпрос за сравнение, а за контретна кола. Всички знаем, че има и по-хубави и по-скъпи и на тях могат да им се на мерят недостатъци - зависи от шофьора, начина  на каране. И ако си прочела аз пиша за Зафира 2, а не за Зафира 1, за която ти говориш. И за де нарушавам добрия тон  не смятам да спамя темата повече.
Цитирай

Малко уважение към чудото мнение не е излишно -  толкова ли е трудно просто да си кажеш мнението, без непременно да внушаваш колко малоумен е всеки, който има друг поглед. Изказах ЛИЧНИТЕ си впечатления от конкретната кола - знаем какво е климатик - и сме го чували, и сме го ползвали, и други коли сме карали - колата си се запотяваше /впрочем същия проблем има и братът на мъжа ми - с опел астра/. Какво съм носила в багажника си е моя работа - преценила съм, че за такъв клас семейна кола не е достатъчен.
Цитирай

мисля, 4е запо4ват от 10,000лв. зависи колко е стара,  и ако искате да е икономи4на (задалжително-дизел). по принцип е хубава и практи4на семеина кола. имате моето поущрително Да Smile.
Цитирай

Преди месец карахме Зафира за два-три дни и нямах търпение да я върнем - изобщо не ми хареса, неудобна, вътре стъклата се запотяваха безумно просто, вози твърдо и няма кой знае колко голям багажник - не бих си купила.

не знам каква Зафира си карала, новата или старата но с багажника си в голяма заблуда. Според теб какво значи голям багажник - какво ще слагаш вътре, защото аз знам точко колко побира.

вози твърдо заради окачването, но е здраво,
За тия пари е повече от перфектна - ползваш данъчен кредит и 17% отстъпка при закупуване на фирма т.е. 37% от цената още никой дилър не е постигнал тази цена

Карахме старата Зафира (служебна) имаме и новата. Багажник, който събира детска количка и още 2 чанти не е голям за мен, а обикновен. Колкото до цената всеки сам си определя колко го усторйва. Моето мнение е "за тез пари толкоз". На мен ми стига да я караме 5г без да влиза в сервиз. Сега е на 8000км и я имаме от септември, все още нямаме оплаквания.

Наистина се изказваш много крайно, а не забравяй че тук има хора, които карат коли 10 пъти по-скъпи от мечтаната за теб Зафира.
Цитирай

нима цената на колата която караш, определя обективността на мнението, простете за невежествето.
« Последна редакция: Четв., 07 Февр. 2008, 11:10 от 3m »
Цитирай

нима цената на колата която караш, определя обективността на мнението, простете за невежествето.

Не, но се предполага че сме запознати с "екстрите", за които ни питаш - климатик и въздушен филтър. Продължаваш да упорстваш, струва ми се.  Banghead
Цитирай

не нападайте човека, моля ви се. Мие имаме Опел Зафира от 2 години - за стъклата сте прави - ЗАПОТЯВАТ СЕ, ама какво да се прави не всички сме като повечето тук цитат: "хора, които карат коли 10 пъти по-скъпи от мечтаната за теб Зафира"
но какво от това. Нима трябва всички да се хвалим и да пишем кой с какво е над другите. Човека има толкова пари и към това се е насочил, не може всички да сме с по 2-4 автомобила за по няколко хиляди в евро, дай сега всички да го оплюете, ей затова не харесвам форумите аз ... всички много богати и много знаещи с претенции.
ИЗВИНЕТЕ ЗА СПАМА!

и за зафирата пак - нашата е 98 г. , бензин има проблем както казах със запотяването и със стартера.
« Последна редакция: Четв., 07 Февр. 2008, 16:47 от malka feia »
Цитирай

malka feia, четеш избирателно и съскаш неоснователно. Не си ги мерим, а се хвалим/оплакваме от новата Зафира. От това разбрах, че се интересува авторката, което пък няма нищо общо със съфорумката, с която си спорим за багажника.  Peace

Следя темата с интерес и при нас няма проблем с потенето на стъклата. Може би е валидно за предишната, но не си спомням. Имаме познат, който кара същата кола и не ми е споменал да не е доволен от нещо.  bowuu
Цитирай

не нападайте човека, моля ви се. Мие имаме Опел Зафира от 2 години - за стъклата сте прави - ЗАПОТЯВАТ СЕ,

Никой не нападаме  Stop
Ти сама го потвърди за стъклата . И едва ли е от това , че някой абориген не знае как да включи климатика .
Просто си е проблем на Опел. Авторката пита - отговарям .

Dante - не се хаби да обясняваш  Wink просто няма смисъл .

Когато не допускаш друго мнение , освен собственото , това е липса на обективност . А ... освен това е и невежество !
Цитирай

Хубава кола,но за съжаление на мен не е удобна.Предпочитам малкият автомобил.Съжалявам,че мъж ми продаде моята малка кола и тази ми я натресе.Не я искам!
Цитирай

Нещо, което ми направи впечатление днес е, че към 140км започва леко да вибрира купето. Дали е от крива джанта в тези дупки?!  newsm78
Цитирай

Имаме Зафира 2003г 2,2 дизел, туниг, но аз още не съм се возила в нея, какво остава да я карам. Имам големи шансова утре да я севтосам. Иначе мъж ми е много доволен от колата.
Цитирай

Най- напред - всяка кола е късмет! Но!!! Си има и правила- за мен Опел в краен случай! Има Фолксваген Шаран, Сеат Алхамбра и Форд Галакси- едно и също е, само че Шарана е по здрав, издържлив, по-стабилен, пак харчи малко- дори и от Зафирата, не ръждясва така зверски като опелите. Най-напред виж габаритите във фирмените сайтове и ги сравни- с 2-3-4 см повече за Шарана не е болка за умиране когато паркираш, но е знак че фирмата мисли за комфорта на возенето. А тази дето си карала "като оса"- тези по някое време ги гледам че са си залепили снимките по стълбовете /да чукам на дърво/. Шарана също е добре да е след 2001 г., но- имате ли възможност- каквото и да е, но само от Германия си го купувайте. В краен случай от Австрия или Швейцария. Тук в БГ е ад- специалист до специалиста, оса до осата, и всички са кръщавани........
Цитирай

Най- напред - всяка кола е късмет! Но!!! Си има и правила- за мен Опел в краен случай!
Ще си дойдем на думата , в крайна сметка  Smile
Цитирай

30-44 от 57 отговора