Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 29 дек. 2007, 15:54 ч.
  • Преглеждания  7 476  Мнения  37  Онлайн  1
Отговори
Малката иска принцеси с кайма, но в момента за съжаление не мога да ползвам скарата. Дали ще станат и на фурна? Има ли нещо, което се слага допълнително, за да не се свиват примерно..?

Реклама
# 1
Не виждам причина да не станат,аз съм правила.Само че слагам решетката на средното,а не долу.

# 2
  • софия
сложи решетката на фурната почти най-горе, но не съвсем на последната степен, че ще изгорят.
Ако имаш функция грил- супер, ако не- пусни на горно печене на висока Т и си готова.

# 3
  • под голямата лоза
Само във фурната ги правя-
тя събира по повече и стават на веднъж Wink
Докато ги мажеш я включи да загрява,
мушкаш ги в горещата фурна и.....готово Grinning

# 4
  • там нейде .............
и аз така Mr. Green

# 5
  • из дебрите на имагинерните стойности
Аз пък ги правя на горещ тефлонов тиган и стават страхотно и бързо. Даже ги пека от 2те страни.

# 6
  • София
Виждала съм на басейн Диана - правеха ги на отворена фурна Раховец, скарана беше по-средата. Иначе принцесите бяха намацани фабрично и само ги печаха. За да не се свиват съм чувала, че каймата по края се набожда с вилица, но не съм пробвала.

# 7
  • София
Свекърва ми прави принцеси с кайма,като пържени филийки.Стават божествени.

# 8
Направих ги във фурната, за секунда се подвуомих дали да не ги направя на грил тигана, но се отказах. Със сигурност на фурна не са така вкусни, както на скара.

# 9
  • из дебрите на имагинерните стойности
Направих ги във фурната, за секунда се подвуомих дали да не ги направя на грил тигана, но се отказах. Със сигурност на фурна не са така вкусни, както на скара.
Значи следващия път на тигана! Laughing  bouquet

# 10
  • Варна
Аз пък ги правя на горещ тефлонов тиган и стават страхотно и бързо. Даже ги пека от 2те страни.
За първи път чувам за принцеси на тиган. С намазаната с кайма страна ли ги слагаш в тигана?

# 11
Казвали са ми , че за да не се свива каймата се омесвала с настърган кашкавал и така се мажат филийките. Със сигурност поне няма да е зле на вкус , но не съм пробвала.

# 12
  • край морето
и аз така Mr. Green

И аз  Grinning

# 13
  • Левият бряг на Арда
Когато имам повечко кайма и време, намазвам филийките и ги замразявам.  После направо пека на гореща скара или грил тиган. Стават много бързо. Не залепят и не се свива каймата.

Свекърва ми прави принцеси с кайма,като пържени филийки.Стават божествени.
izabela , моля те, напиши по-подробно за тези принцеси.

# 14
  • София
Маже се едната страна на филията с кайма,след това се намазва с яйце от двете страни и се пържи.  chef

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт