Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекитата си?

  • 32 791
  • 419
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 074
Моята свекърва ми подари 20-тина чашки на,които пише ЯМБОЛСКА РАКИЯ Mr. Green. (чашите се продават с ракията,а от къде ги е намерила  newsm78,не знам)
   Ех, пък и ти  Joy Що ли си мисля, че 20 дена по една бутилка правят точно 20  hahaha Далеч съм от мисълта, че тя ги е изпила! Може да се запасява hahaha

# 46
  • София
  • Мнения: 1 320
Моето свеки последните 3 години подарява по един коледен чорап. Днес дойде поредния.  Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 5 074
 Ти пък  Joy Може би малко преди това написах, че моята свекърва 20 години ми подаряваше с повод и без повод комплекти чаршафи.
Тогава се дразнех, но от подаръците и имаше полза - чак миналата година ми се наложи да си купя нови чаршафи  hahaha Може в един момент да има полза и от твоите чорапчета, знае ли някой newsm78

# 48
  • Мнения: 18 542
Хората може да нямат бебе още и за това да е абсурден подаръка бейбифон.
Моята абсурдни подаръци не ми е правила.
Подарявала ми е основно дрехи, но вкусовете ни се различават доста и полека лека спря.

# 49
  • Мнения: 4 546
вълнени клинове  - един за мен и един за мъжо. стана ми мешно, като ги видях. само си го представих мъжо с вълнен клин  hahaha Joy Joy Joy

# 50
  • варна
  • Мнения: 1 830
Моята свеки винаги ми е подарявала страхотни подаръци.Обичам я Hug

# 51
  • Мнения: 6 992
Моята не прави подаръци на сина си, пък какво остана за мен Laughing Те въобще като че ли не зачитат така празниците, както си е в моя род...Така че не ми прави особено впечетление това. Да сме живи и здрави всички, пък и без подаръци може  Hug

# 52
За миналата Коледа моята свекърва ми подари лосион за тяло, на който срока на годност изтичаше след няколко дни  ooooh!
А за рождения ден не ми прави подаръци, защото не знае кога е  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 426
вълнени клинове  - един за мен и един за мъжо. стана ми мешно, като ги видях. само си го представих мъжо с вълнен клин  hahaha Joy Joy Joy


чудесно вместо да се топлите като се гушкате обувате по един клин и си лягате ти направо ме разби с тези подаръци newsm62

# 54
  • Мнения: 757
Няма абсурден подарък за мен.
Достатъчно ми е да знам,че някой поне за 5 минути е забравил за всичко останало и е мислил само с какво да ме зарадва. А ако този някой са свекър ми или свекърва ми, какво по-хубаво от това!Не ми пука подходящ ли е подаръка и ще ми влезе ли някога в употреба,важен за мен е жеста.
точно така,а по темата винаги съм получавала перфектни подаръци Naughty

# 55
  • Мнения: 3 334
ами не съм получавала абсурдни подаръци.Всичко,което съм получавала ми е влизало в употреба.

# 56
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Аз пък тази година не получих нещо от ния newsm78 smile3534 newsm47  Gift newsm81 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2

# 57
  • Мнения: 9 865
Всъщност никакви.
И не виждам нищо лошо в това да получиш подарък храна (е не в буркан, или поне да е празнично пакован Twisted Evil ), защото тази Коледа им изпратих по любимия една тава със вкусна домашна баница. Може да не им е харесала, да ме мислят за проста, но не ми пука...
Аз (за сефте) получих дар от нея - душ гел, като нейния. Не ми е по вкуса, но става. Благодарих и така.

# 58
  • Мнения: 1 294
Абсурдени не мога да ги нарека, но определено не ми вършеха никаква работа. Grinning
Подарявала ми е ръчно изплетени блузи, но като се има предвид, че е нямала възможност да ми ги мери докато ги плете, все твърде тесни и с къси ръкави ми ги правеше Laughing
Сега вече се е отказала тотално от плетенето за снаха, вече плете за внучката си, ама и за нея подозирам, че скоро ще се откаже, защото малката расте като гъба и пак едва успяваме  да я натикаме в подаръка от баба Laughing
Правила ми е и много други несполучливи подаръци, но такива съм получавала и от майка си и от мъжът си.Не смятам, че го прави от омразата си към мен...поне това Rolling Eyes


вълнени клинове  - един за мен и един за мъжо. стана ми мешно, като ги видях. само си го представих мъжо с вълнен клин  hahaha Joy Joy Joy
Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 71
Последният ми подарък за Коледа е тенджера под налягане.Аз по принцип не ползвам такава,но е съм си я прибрала.Не смятам,че е абсурден подарък.Някак си мисля,че двете думи една до друга не правят добро словосъчетание.Щом е подарък,трябва да се оцени,но не с такива сравнения и критерии.

Общи условия

Активация на акаунт